Haberler

UŞAK'TA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR

742
15-04-2020

- BAŞKAN ÇAKIN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ


Covid-19 sağlık tedbirleri kapsamındaki çalışmalarını titizlikle yürütmeye devam eden Uşak Belediyesi, şehir genelindeki saha çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor.
Uşak Belediyesi tarafından kent genelinde kapsamlı ve etkin bir çalışma yürütülüyor. Bir yandan dünyayı etkisi altına alan koronavirüs(Covid-19) pandemisine karşı yoğun bir mesai harcayan ve önemli tedbirler alan Uşak Belediyesi diğer yandan kentteki hizmetlerini de aksatmadan sürdürüyor.

Kovid-19 sağlık tedbirleri kapsamında, maske ve dezenfektan üretiminden ihtiyaç sahiplerine yönelik ücretsiz gıda kolisine, meyve ve sebze yardımlarına kadar birçok önemli faaliyette bulunan ve halkın takdirini kazanan Uşak Belediyesi, saha çalışmalarına da devam ediyor.

Bu kapsamda çalışmaları yakından takip eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, bir çok adrese bizzat giderek yapılanları yerinde gördü.

Başkan Çakın, Nuri Şeker Caddesi’nde yapımı süren yol ve kaldırım çalışmalarının yanı sıra, Fatih Pazar Yeri’ndeki cephe kapama, Şehit Ali Çınar Sokak’taki yol açma ve genişletme, 4. Çevre Sokak’taki yol ve kaldırım onarım çalışmalarını, yeni hal binasında ve Cuma Pazarı’nda yürütülen faaliyetlerin son durumu inceleyerek  bu süreçte çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdüren ve bu sayede aksaklıkların önüne geçen Belediye personellerine kolaylıklar diledi.


Uşak’ta sürecin her anlamda başarılı bir biçimde yürütüldüğünü vurgulayan Başkan Çakın, insan merkezli projeler yapıldığını aktardı ve vatandaşlara evde kalma çağrısında bulundu.

Başkan Çakın, “Bir kez daha vurgulamak istiyorum. Bizler hem koronavirüs tedbirlerimizle hem de şehrimize değer katacak çalışmalarımızla sahada var olmaya devam edeceğiz. Halkımıza bu süreçte en önemli çağrımızsa evlerinde kalmalarıdır. İnşallah hep birlikte, sabır içerisinde daha güzel günlere kavuşacağız.” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: DOKUZSELE DERESİ TEMİZLİK ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI UŞAK'TA SÜPERMOTO VE OHVALE MİNİGP RÜZGARI GENÇ KUŞAK'TAN UŞAK'A YEŞİL HAZİNE Uşak'ta 40 Yıllık Hasret Son Buldu UŞAK BELEDİYESİ'NİN İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI UŞAK'TAKİ SIKI DENETİMLER SÜRÜYOR. MARKETLER MERCEK ALTINDA Uşak'ta Koronavirüse Karşı Termal Kameralı Önlem UŞAK'TA SAĞLIK TEDBİRLERİNE BİR YENİSİ EKLENDİ UŞAK'TA KAPSAMLI SAĞLIK TEDBİRLERİ FUTBOLDA ÖZLENEN TABLO UŞAK'TA GERÇEKLEŞTİ
UŞAK'TA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR