Haberler

UŞAK'TA GÖNÜL BULUŞMALARI'NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

503
7-10-2019

Uşak Belediyesi'nin, sosyal belediyecilik anlayışıyla  gerçekleştirdiği "Gönül Buluşmaları"nın ilki Atatürk ve Fevzi Çakmak Mahallesi sakinlerinin katılımıyla gerçekleşti. Etkinlikte vatandaşlarla bir araya gelen Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, hem soruları yanıtladı, hem de Uşak'a kazandırılacak projelerle ilgili bilgiler verdi.

Gönül Buluşmaları'nın her ay farklı bir mahallede düzenleneceği, böylece hiçbir detayın atlanmadan, her mahallenin sorunlarının çözülmesi için çalışmalar yapılacağı bildirildiği buluşmaya, Uşak Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Ceylaner, Meral Gülmez Saçar, Hikmet Kahraman, Gökhan Yalçın, Mustafa Dayıoğlu ve birim müdürleri tam kadro katıldı.

Sohbet havasında geçen buluşmadan son derece memnun olan mahalle sakinleri, taleplerini bizzat iletip akıllarındaki sorulara cevaplar aldılar ve etkinlikten son derece memnun olduklarını, böyle bir etkinliği düşünüp organize ettikleri için hem Uşak Belediyesi’ne hem de Başkan Çakın'a teşekkürlerini ilettiler.

ŞEKEREVLERİ PAZARYERİYLE İLGİLİ ESNAFLARIN GÖRÜŞLERİ ALINACAK

Şekerevleri pazaryeriyle alakalı açıklamalarda bulunun Başkan Çakın; pazaryeri ile ilgili yapılacak düzenleme ve her çalışmanın pazarcı esnafıyla görüşülerek yapılacağını, herkesin menfaatine yönelik olan adımların atılacağını, hiç kimseyi mağdur etmemek için titizlikle çalışacaklarını bildirdi.

HALK OTOBÜSLERİNDE YAŞANAN SIKINTILAR İÇİN ADRES ALO 153

Gönül Buluşmaları toplantısının yapıldığı, Şekerevleri Mezarlığının yanında bulunan, mimarisi kitap şeklinde tasarlanmış olan binanın ise kreş ya da Çayzade tarzı kafeterya olarak değerlendirilebileceğini, bu konuda da mahalle halkının fikirlerinin önemli olduğunu aktaran Başkan Çakın, şehrin genel sorunlarından olan 65 yaş üstü vatandaşların halk otobüslerinde yaşadıkları sıkıntılarla ilgili, 65 yaş üstü vatandaşların ücretsiz ulaşım kimlikleriyle şehir içinde istedikleri gibi ulaşım sağlayabileceklerini belirtip, bunun yasal hakları olduğunu vurgulayarak, bu konuda sıkıntı yaşayanların 153'ü arayıp araç plakasıyla şikayetlerini ilettikleri takdirde gerekli cezai işlemin yapılacağının altını çizdi.

Böyle bir buluşmanın kendileri açısından çok güzel olduğunu, taleplerini direkt iletip anlık olarak cevap alabildikleri için memnun olduklarını dile getiren mahalle sakinleri, Uşak Belediyesine ve Başkan Çakın'a teşekkür ettiler.

Başkan Çakın'ın, aynı duyguları paylaştıklarını, kendilerinin de buluşmadan son derece memnun olduğunu dile getirmesinin ardından etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak'ta 40 Yıllık Hasret Son Buldu Cemal Tilki UŞAK'TAKİ SIKI DENETİMLER SÜRÜYOR. MARKETLER MERCEK ALTINDA UŞAK'TA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR Gönül Kılınç Uşak'ta Koronavirüse Karşı Termal Kameralı Önlem UŞAK'TA SAĞLIK TEDBİRLERİNE BİR YENİSİ EKLENDİ UŞAK'TA KAPSAMLI SAĞLIK TEDBİRLERİ 'YARINI KODLAYANLAR' EĞİTİMİ DİKİLİTAŞ ŞEHİT EREN BÜLBÜL MAHALLE KONAĞI'NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ FUTBOLDA ÖZLENEN TABLO UŞAK'TA GERÇEKLEŞTİ
UŞAK'TA GÖNÜL BULUŞMALARI'NIN İLKİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ