Haberler

UŞAK'TA KANTİN DENETİMİ

304
13-10-2021

Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kent merkezinde eğitim veren okullarda kantin denetimlerine başladı.

Uzun süredir yüz yüze eğitime hasret kalan gençler okullarına kavuştu. Eğitim ve öğretimin yüz yüze başlamasıyla kantinler de kapılarını açtı.Uşak Belediyesi’ne bağlı ekipler bugün itibariyle kent merkezindeki ilk, orta ve lise kademelerindeki eğitim kurumlarının kantinlerinde denetimlerine başladı.

Kullanılan gıdaların saklama koşulları, ruhsat, genel hijyen kurallarına uygunluk ve ürünlerin son kullanma tarihlerinin kontrolü Zabıta Müdürlüğü ekiplerince gıda mühendisleri eşliğinde gerçekleştirildi.

DENETİMLER SÜRECEK

Uşak Belediyesi’nden yapılan açıklamada, halkın sağlığı ve huzuru için yapılan denetimlerin aralıksız olarak sürdüreceği kent genelindeki tüm kantinlerin denetleneceği paylaşıldı. Ayrıca kurallara uyan tüm işletmecilere teşekkür edildi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: HASTANE KANTİNİ ARTIK UŞAK BELEDİYESİNE EMANET UŞAK BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ OKUL KANTİNLERİNİ DENETLEDİ UŞAK BELEDİYESİ'NDEN FIRINLARA RAMAZAN DENETİMİ ​İsmetpaşa'da Bisiklet ve Motosiklet Denetimi Zabıta Ekiplerinden Yağ Denetimi Trafik denetiminde sürücülere çorba ikramı
uşak uşak belediyesi ZABITA denetim mehmet çakın kantin