Haberler

​Uşak'ta Yaşayan Emeklilere Müjde

6144
18-12-2015

Uşak’ta Yaşayan Emeklilere Müjde

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan Uşak’ta yaşayan emeklilere ev sahibi olmaları yönünde müjdeler verdi. Turan, “Başkanımız Nurullah Cahan’la görüşüyoruz. Yakın zamanda emeklilerimize somut haberler ve müjdeler vereceğiz” dedi.

Uşak Belediyesi kentin imajı ve kaderini değiştirmek için durmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Kentin imajı ve gelişimi için mega projelerine hız veren Belediye, sosyal çalışmalarıyla da takdir kazanıyor. Bu kapsamda kentteki emekli vatandaşlarının ev sahibi olmasını da hedefleyen Belediye yapmayı düşündüğü çalışmaları için güzel haberler aldı. TOKİ Başkanı M. Ergün Turan kentsel dönüşüm projesi incelemesi için geldiği Uşak’ta, emekli vatandaşlar için daire müjdesi verdi.

2016 yılında temel atarız

Turan, “Uşak’ta yaşayan büyüklerimizin ev sahibi olması için çalışmalarımız başlayacak” diye konuştu. Konuyla ilgili istişarelerin sürdüğünü vurgulayan Turan, “Başkanımız Nurullah Cahan’la emekli büyüklerimizin ev sahip olmalarına yönelik görüşmelerimiz devam ediyor. Uşak’ta yer belirleme konusunda çalışmalarımız sürmektedir. Ülkemizde başlayan bu hamlenin Uşak’ta da olmasını önemli buluyoruz. Bu nedenle emeklilerimize ilişkin somut adımı atmış olacağız. 2016 yılında temel atarak gerçekleştirmiş olacağız. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Büyüklerimizi asla unutmadık

Büyükleri asla unutmadıklarını anlatan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, bu kapsamda emeklilerin de daire sahibi olmalarını arzu ettiklerini kaydetti.

Cahan, “TOKİ Başkanımız Sayın M. Ergün Turan ile emekli büyüklerimiz için de  istişare içindeyiz. Emeklilerimize yakışır güzel konutları inşa edebileceğimiz birkaç alanı belirledik. Yer belirleme işleminin bitmesinin akabinde ilk temeli atmak istiyoruz. Belediye olarak büyüklerimize bir borcumuz olduğunu düşünüyorduk. Bunu da bu sayede gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: 18 Aralk, 2015
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR Uşak Belediyesi Yılların Sorunlarını Bir Bir Çözüyor; Müjdeler Art Arda Geliyor ENGELLİ HAFTASINDA BAŞKAN ÇAKIN'DAN YENİ TESİS MÜJDESİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDELERLE DOLU BULUŞMA Uşak Belediyesi'nden Çocuklara Büyük Müjde TFF'DEN UŞAKSPOR'A MÜJDE GELDİ GENÇLİK ve SPOR BAKANI DR. MEHMET MUHARREM KASAPOĞLU'NDAN UŞAK'A MÜJDE Başkan Cahan'dan Yeni Bir Müjde BAŞKAN CAHAN'DAN BAYRAM MÜJDESİ Uşak'ta 20 bin metrekare alana yeni bir park müjdesi
uşak belediyesi nurullah cahan TOKİ Başkanı M. Ergün Turan belediye müjde emekli toki