Haberler

Uşak Yolları ile Örnek Olacak

2457
24-07-2015

Uşak Yolları ile Örnek Olacak

Yol çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Uşak’a verdikleri sözlerin hayata geçmesi için yoğun bir mesai sarf ettiklerini belirtti. Başkan Cahan, “Kentimizin yollarında beklentileri sonuna kadar karşılayacağız” dedi.

Uşak Belediyesi kentin ana arterlerinde başlanılan yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Asfaltlanan ve tek yön olması planlanan trafik akışının yoğun olduğu caddeler şimdiden vatandaşların takdirini kazanıyor. Çalışmaları sürekli takip eden Belediye Başkanı Nurullah Cahan ise emeği geçen personele destek veriyor. Son olarak Fatih Caddesi, Eski Buğday Pazarı ve Dere Sokak’taki çalışmaları inceleyen Başkan Cahan, çalışmaların son durumu hakkında Uşak Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu’ndan bilgiler aldı.

Çalışmalar hızlı ve başarılı

Burada müjdeler veren Cahan, Uşak’ı yollar konusunda güzel günlerin beklediğini belirtti. Kentte yollar ve trafik konusunda kesin çözümler planladıklarını dile getiren Cahan, “İlimizde asfalt konusunda ciddi bir çalışma yapıyoruz. Bugün de Fatih Mahallesi’nde ve Garanti Bankası aralığında yapılan yol çalışmalarını yerinde inceledik. Ekiplerimiz çok aktif ve hızlı bir çalışma yapıyor. Buradaki çalışmalar asfalt dökümü ile devam edecek. Bir hafta içinde de yeni hali ile Fatih Caddemizi göreceğiz. Garanti Bankası aralığında ise yaya kaldırımı düzenlemesi ve yol çalışmaları yapıyoruz. Kaldırımlarımız ilimize yakışan özellikte olacak. Burada sabır gösteren tüm esnafımıza da teşekkür ederiz” dedi.

Kısa sürede başarılı işler yaptık

Ekiplerin fedakarca çalıştığına değinen Fen İşleri Müdürü Mustafa Dayıoğlu ise, “Fatih Caddesi’nde başladığımız çalışmalarda asfalt serim noktasına geldik. Fatih Caddesi’nden sonra Eski Buğday Pazarı aynı şekilde düzenlenecek. Akabinde ise Nuri Şeker Caddesi, Öğretmenevi civarı ve Zübeyde Hanım Caddesi’ni bitireceğiz. 15 gün gibi kısa bir sürede çalışmalarımızı neticelendirmek niyetindeyiz” şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: 24 Temmuz, 2015
İlgili İçerikler: GENÇ KUŞAK'LA KÜTÜPHANESİZ OKUL KALMIYOR UŞAK BELEDİYESİ'NDEN "FARKINDALIK SÜRPRİZİ" GENÇ KUŞAK'TAN UŞAK'A YEŞİL HAZİNE Uşak Belediye Başkanlığı Teşkilat Yönetmeliği UŞAK BELEDİYESİ'NDEN UNUTULMAYACAK HEDİYE Uşak Merkez Durak Mahallesinden Nazife Yıldırım Uşak Merkez Sorkun Köyünden Neslihan Yılmaz Uşak Merkez Işık Mahallesinden Zeynep Özkamit UŞAK BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ ÖDÜLLÜ GERİ DÖNÜŞÜM TASARIM YARIŞMASI Uşak Belediyesi'nden Bir Gençlik Projesi
değişim yollar