Haberler

UŞAK'TAN BİR 'YILDIZ' GEÇTİ

2819
28-08-2018

YILDIZ TİLBE HAYRANI OLDUĞU UŞAK HALISINA KAVUŞTU

Uşak Belediyesinin düzenlemiş olduğu Utaş Uşakspor 2018-2019 sezonu açılış gecesinin konuğu ünlü sanatçı Yıldız Tilbe oldu. Onbinlerce hayranının doldurduğu Uşak 15 Temmuz Şehitler Meydanında yağan yağmura rağmen konser büyük bir coşkuya sahne oldu. Program sonunda Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan’ın hediye ettiği Yıldız Motifli tarihi Uşak Halısının üstüne yatan ünlü sanatçı, geceye damgasını vurdu.

Utaş Uşakspor'un şampiyon olup 2.Lig'e yükselmesi halinde Yıldız Tilbe'yi şehirlerinde görmek isteyen Uşaklılar bu talebini Başkan Cahan'a iletti. Yoğun talebe kayıtsız kalmayan Başkan Cahan, Yıldız Tilbe'yi Uşaklarla buluşturacağına dair söz verdi ve sözünü yerine getirdi.

Şampiyonluk kutlamaları sırasında takvimi müsait olmayan sevilen sanatçı Yıldız Tilbe'yi Utaş Uşakspor'un sezon açılışı münasebetiyle dün akşam Uşaklılarla buluşturdu.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER MEYDANINDA TARİHİ KALABALIK

Onbinlerin meydanı hıncahınç doldurduğu konser hiç bir olumsuzluk yaşanmadan tamamlandı. Uşak Milletvekili İsmail Güneş, AK Parti Uşak İl Başkanı Mehmet Çakın ve on binlerce vatandaşın katıldığı sezon açılışında, Utaş Uşakspor futbolcuları ve teknik ekip tam kadro yer aldı. Seyirciler ve Yıldız Tilbe, birbirinden güzel şarkıları hep birlikte seslendirdi. Konser öncesinde sosyal medya hesabından Uşak'a geleceği için çok mutlu olduğunu ve dünyaca ünlü Uşak Halılarına hayranlığını belirten Tilbe'ye Başkan Cahan Uşak halısı ve Utaş Uşakspor forması hediye etti. Zaman zaman etkisini gösteren yağmura rağmen alanı bir an olsun terk etmeyen Uşaklılar, Doğukan Alsay'ın yağmuru eğlenceye çeviren muhteşem sahne şovuyla keyifli anlar yaşadı.

CAHAN “YENİ SEZONA GÜÇLÜ KADRO İLE GİRİYORUZ”

Geçen yıl elde edilen şampiyonluğun ardından Utaş Uşakspor'un 2. Lig'e yükseldiğini ve taraftara Yıldız Tilbe konseri sözü verdiklerini hatırlatan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "Uşak, uzun bir süre sonra profesyonel ligle tanıştı ve aynı sezon içinde tekrar şampiyon olarak 2. Lig'de mücadele etme hakkını elde etti. Uşakspor'un daha üst liglere yükselmesi için bu sezon iyi bir ekip kurduk ve takımımızın kısa vadede 1. Lig'e, uzun vade de ise Süper Lig'e yükselmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Uşakspor, köklü tarihi ve kendisine gönülden bağlı taraftarıyla daha güzel günler görecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Uşak Belediyesi'nin birçok hizmeti 4 yılda hayata geçirdiğini kaydeden Başkan Cahan;  "Uşak'ta yaşam kalitesinin artması ve kentin marka değerinin yükselmesi için birçok çalışmayı hayata geçirdik. İlimizin trafik sorunlarını çözdük ve yeni yaşam alanları oluşturarak, halkımızın hizmetine sunduk. Halkımızdan hiç kopmadan ilimize hizmet etmeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: 29 Austos, 2018
İlgili İçerikler: Birol Dumlupınar ÇOCUK ŞENLİĞİ'NDE İKİ BAYRAM BİR ARADA KUTLANDI Ali Bir UŞAK'TAN BESNİ'YE GÖNÜL BULUŞMASI UŞAK BELEDİYESİ İLE GENÇLİK YENİ BİR MERKEZE KAVUŞUYOR BAŞKAN ÇAKIN KURAKLIĞA KARŞI TEDBİR İÇİN ÇAĞRIDA BULUNDU UŞAKTA GÜN BİRLİK GÜNÜ GÖNÜL BULUŞMALARINDA HEM KALPLER HEM FİKİRLER BİRLEŞTİ UŞAK'IN KADINLARI TİYATRONUN ÜNLÜ İSMİ ÜMMİYE KOÇAK İLE BİR ARAYA GELDİ Birsen Alay
uşak uşak belediyesi nurullah cahan UTAŞ Uşakspor konser yıldız tilbe