Haberler

UTAŞ UŞAKSPOR BAŞKAN CAHAN'DAN ALDIĞI MORALLE MAÇA HAZIR

1378
8-02-2019

Pazar gün başlayacak olan Ligin 2. yarı öncesi düzenlenen organizasyonda Utaş Uşakspor futbolcuları ve teknik kadroyla bir araya gelen Uşak Belediye Başkanı Av. Nurullah Cahan takıma motivasyon konuşması yaptı.

Yıllardır amatörde ligde mücadele eden Utaş Uşakspor futbol takımı, Uşak Belediyesi’nin desteğiyle 2. lige çıkarak ve aldığı şampiyonluklarla futbol camiasında adından sıkça söz ettiriyor. Başkan Cahan takımla düzenlenen kahvaltı programında konuşarak, Pazar günü Hacettepe futbol takımıyla Bir Eylül Stadyumu’nda gerçekleşecek müsabakada takıma başarılar diledi.

Spor kulübünün tam kadro katıldığı programda, futbolcular Başkan Cahan’la zaman geçirmekten oldukça mutlu olduklarını belirttiler. Takıma desteklerini her zaman hissettiklerini dile getiren futbolcular, Başkan Cahan’ın maçları bizzat takip etmesinin kendilerine moral verdiğinin de altını çizdiler.

Teknik Direktör Kaya: “Başkanıma ve Uşak’a Söz Verdik, Pazar Günü 3 Puanı Onlara Hediye Edeceğiz”

Program sonunda konuşan Utaş Uşakspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, takımda her şeyin yolunda olduğunu ve ligin 2. yarısına galibiyetle başlamak istediklerini belirtti. Başkan Cahan’ın kendileri için düzenlediği organizasyonda olmaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Kaya, “Başkanım her zaman olduğu gibi gönül genişliğini ve insani ruhunu üzerimize yansıttı. Ona hem Uşak adına hem takımım adına çok teşekkür ediyorum. Başkanımızla beraber olmak, 2. yarının ilk maçına moralli başlamak istedik ve kendisine futbolcularım adına bir söz verdik. Ligin 2. yarısındaki ilk maçımızda inşallah kendisini de misafir edeceğiz, maçta bizimle beraber olacak ve ona 3 puan hediye edeceğiz” diyerek bugüne kadar takıma verdiği destek için Başkan Cahan’a teşekkür etti.

Başkan Cahan: “Pazar Günü Takımımızın Yanındayız, Tüm Aşigoları Maça Bekliyoruz”

Başkan Cahan, Amatör ligde kazandığı galibiyetlerle önce 3. lige daha sonra 2. lige yükselerek tarihine önemli başarılar kaydeden Utaş Uşakspor’un, Uşak’ta el üstünde tutulması gereken bir değer olduğunu belirtti. Takımın yeni teknik direktörüyle maça hazır olduğunu ve ligin 2. yarısına galibiyetle başlamak istediklerini dile getirdi. Program çıkışı açıklama yapan Başkan Cahan, tüm taraftarları ve aşigoları pazar günkü maça davet etti. Başkan Cahan ayrıca şunları söyledi: “Futbolcularımızın moral motivasyonu gayet yüksek, hocamızın deneyimi zaten üst seviyede. Pazar günkü maç öncesinde takımımızı motive etmek istedik, onlar da bizlere galibiyet sözü verdiler. Tüm taraftarlarımızı, aşigolarımızı pazar günkü maçta, Bir Eylül Stadyumu’nda görmek istiyoruz. Tüm Uşak kenetlenerek inşallah maçı kazanacağız. Buradan alacağımız galibiyetle ligde çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. Katılım gösteren tüm futbolcularımıza, hocamıza, yönetim kurulu başkanıma ve üyelerime çok teşekkür ediyorum. İnşallah pazar günü gülen taraf biz olmak istiyoruz” dedi.

Düzenlenen program toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI'NI KUTLADI BAŞKAN ÇAKIN ARASTANIN İLK BETONU İÇİN DÜĞMEYE BASTI BAŞKAN ÇAKIN HAYATA GEÇİRİLEN 15 FARKLI PROJEDE İNCELEME YAPTI BAŞKAN ÇAKIN: BU MİLLET GAZİ OLUR, ŞEHİT OLUR AMA ESİR DÜŞMEZ BAŞKAN ÇAKIN MUHTARLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARI İNCELEDİ Başkan Çakın çalışmaları bu kez basın mensuplarıyla inceledi BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR Başkan Çakın'dan 15 Temmuz Mesajı Başkan Çakın'dan Kurban Bayramı Mesajı Başkan Çakın Yağış Sürecini Sahadan Yönetti
uşak uşak belediyesi nurullah cahan UTAŞ Uşakspor moral yemeği