Haberler

​Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

1900
6-11-2016

Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

Sorunlara Yerinde Başkanlı Çözüm

Cahan, “Halkımız Başımızın Tacıdır”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan halkın içinde olmaya devam ettiklerini iletirken, “Vatandaşlarımızın sorunların bizzat dinliyor ve hemen yerinde çözüyoruz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleriyle bir araya geldi. Uşak Belediyesi birim müdürlerinin de katıldığı ziyarette mahalle ve sokağın sorunları yerinde incelendi. Akabinde ise sorunların bitirilmesi için hemen start verildi.

Anında çözüm

Belediye başkanı Nurullah Cahan, “Sokak sakinleri belediyemize geldiğinde kendilerine yerinde inceleme konusunda söz verdik. Bu sözümüzü yerine getirerek sorunları bitirmek için hemen harekete geçtik” dedi.  Cahan, “İlimizde en başından bu yana ortak akıl vurgusu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Asla halkımızdan kopuk bir yönetim tarzı içinde değiliz. Sıklıkla onların arasına giderek kentin beklentilerini bizzat dinliyoruz. Bununla yetinmiyoruz. Bizleri ziyaret eden vatandaşlarımıza da kapımızı daima açık tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki makam asıl hemşehrilerimizindir. Bu düşüncelerle geçtiğimiz günlerde Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleri hep birlikte bizleri ziyaret ettiler. Sorunları olduğunu dile getirdiler. Biz de bu sorunları yerinde görmek ve vatandaşlarımızla birlikte hasbihal etmek için söz vermiştik. Güzel bir kahvaltının ardından sokak sakinlerini dinledik” dedi.

Hemşehrilerimizin arasındayız

Mahalle ve sokağın sıkıntılarını dinledikten sonra hemen harekete geçtiklerini aktaran Cahan, “4. Yeni Cami Sokak’ta vatandaşlarımızı yalnız başımıza ziyaret etmedik. Tüm birim müdürlerimizle beraber olmak suretiyle sorunları yerinde gördük. Şimdi en kısa sürede beklentileri yerine getireceğiz.  Biz Belediye yönetimi olarak mutlu insanların yaşadığı marka bir kent olmak için vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Sorunları yerinde dinleyip projeler üreteceğiz. Bizleri ağırlayan hemşehrlerimize teşekkür ederiz şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN: UŞAK'A DEĞER KATMAK İÇİN KARARLILIKLA ÇALIŞACAĞIZ UŞAK'TA DEZAVANTAJLI ÇOCUKLAR SPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİ FATİH VE KEMALÖZ PAZAR YERLERİ İÇİN BAŞVURU BİLGİLENDİRMESİ BAŞKAN ÇAKIN ARASTANIN İLK BETONU İÇİN DÜĞMEYE BASTI MUHARREMŞAH MAHALLESİ'NDE ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU İÇİN TEMEL ATILDI Uşak Belediyesi ve AKÜ Arasında Sokak Hayvanları İçin İş Birliği Protokolü İmzalandı UŞAK BELEDİYESİ ÜÇÜNCÜ FESTİVAL İÇİN KOLLARINI SIVADI Uşak Belediyesi Yılların Sorunlarını Bir Bir Çözüyor; Müjdeler Art Arda Geliyor KİTAP FUARI VE RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ İÇİN GÖRKEMLİ AÇILIŞ GÜRÜLTÜ EYLEM PLANI İÇİN 'ANKET' HAZIRLANDI
uşak belediyesi nurullah cahan vatandaş sorun bekleme yok yerinde dinleme 4. yeni cami sokak