Haberler

​Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

1612
6-11-2016

Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

Sorunlara Yerinde Başkanlı Çözüm

Cahan, “Halkımız Başımızın Tacıdır”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan halkın içinde olmaya devam ettiklerini iletirken, “Vatandaşlarımızın sorunların bizzat dinliyor ve hemen yerinde çözüyoruz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleriyle bir araya geldi. Uşak Belediyesi birim müdürlerinin de katıldığı ziyarette mahalle ve sokağın sorunları yerinde incelendi. Akabinde ise sorunların bitirilmesi için hemen start verildi.

Anında çözüm

Belediye başkanı Nurullah Cahan, “Sokak sakinleri belediyemize geldiğinde kendilerine yerinde inceleme konusunda söz verdik. Bu sözümüzü yerine getirerek sorunları bitirmek için hemen harekete geçtik” dedi.  Cahan, “İlimizde en başından bu yana ortak akıl vurgusu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Asla halkımızdan kopuk bir yönetim tarzı içinde değiliz. Sıklıkla onların arasına giderek kentin beklentilerini bizzat dinliyoruz. Bununla yetinmiyoruz. Bizleri ziyaret eden vatandaşlarımıza da kapımızı daima açık tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki makam asıl hemşehrilerimizindir. Bu düşüncelerle geçtiğimiz günlerde Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleri hep birlikte bizleri ziyaret ettiler. Sorunları olduğunu dile getirdiler. Biz de bu sorunları yerinde görmek ve vatandaşlarımızla birlikte hasbihal etmek için söz vermiştik. Güzel bir kahvaltının ardından sokak sakinlerini dinledik” dedi.

Hemşehrilerimizin arasındayız

Mahalle ve sokağın sıkıntılarını dinledikten sonra hemen harekete geçtiklerini aktaran Cahan, “4. Yeni Cami Sokak’ta vatandaşlarımızı yalnız başımıza ziyaret etmedik. Tüm birim müdürlerimizle beraber olmak suretiyle sorunları yerinde gördük. Şimdi en kısa sürede beklentileri yerine getireceğiz.  Biz Belediye yönetimi olarak mutlu insanların yaşadığı marka bir kent olmak için vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Sorunları yerinde dinleyip projeler üreteceğiz. Bizleri ağırlayan hemşehrlerimize teşekkür ederiz şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Kabuğu Kırık Kaplumbağa Doğaya Kavuşmak İçin Gün Sayıyor UŞAK'TA GÖRME ENGELLİ BİREYLER İÇİN ÖZEL MENÜ "UŞAK'IN SESLERİ" ÇÖZÜM İÇİN BULUŞTU Ali İhsan İçinata DOWN SENDROMLU MİNİKLER İÇİN UNUTULMAZ BİR GÜN HUZURKENT SPOR TESİSLERİNDE SUNİ ÇİM FUTBOL SAHASINA SERİLMEK İÇİN GRANÜL MALZEME ALIMI En İyi Proje Artık Uşak'ta UŞAK BELEDİYESİ'NDEN SU TASARRUFU İÇİN ANLAMLI PROJE BAŞKAN ÇAKIN'DAN GÖRME ENGELLİ BİREYLER İÇİN FARKINDALIK HAREKETİ Karakuyu Köyünden Fatma İçinata
uşak belediyesi nurullah cahan vatandaş sorun bekleme yok yerinde dinleme 4. yeni cami sokak