Haberler

​Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

1450
6-11-2016

Vatandaşlar Sorunları İçin Artık Beklemiyor

Sorunlara Yerinde Başkanlı Çözüm

Cahan, “Halkımız Başımızın Tacıdır”

Belediye Başkanı Nurullah Cahan halkın içinde olmaya devam ettiklerini iletirken, “Vatandaşlarımızın sorunların bizzat dinliyor ve hemen yerinde çözüyoruz” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleriyle bir araya geldi. Uşak Belediyesi birim müdürlerinin de katıldığı ziyarette mahalle ve sokağın sorunları yerinde incelendi. Akabinde ise sorunların bitirilmesi için hemen start verildi.

Anında çözüm

Belediye başkanı Nurullah Cahan, “Sokak sakinleri belediyemize geldiğinde kendilerine yerinde inceleme konusunda söz verdik. Bu sözümüzü yerine getirerek sorunları bitirmek için hemen harekete geçtik” dedi.  Cahan, “İlimizde en başından bu yana ortak akıl vurgusu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Asla halkımızdan kopuk bir yönetim tarzı içinde değiliz. Sıklıkla onların arasına giderek kentin beklentilerini bizzat dinliyoruz. Bununla yetinmiyoruz. Bizleri ziyaret eden vatandaşlarımıza da kapımızı daima açık tutuyoruz. Çünkü biliyoruz ki makam asıl hemşehrilerimizindir. Bu düşüncelerle geçtiğimiz günlerde Aybey Mahallesi 4. Yeni Cami Sokak sakinleri hep birlikte bizleri ziyaret ettiler. Sorunları olduğunu dile getirdiler. Biz de bu sorunları yerinde görmek ve vatandaşlarımızla birlikte hasbihal etmek için söz vermiştik. Güzel bir kahvaltının ardından sokak sakinlerini dinledik” dedi.

Hemşehrilerimizin arasındayız

Mahalle ve sokağın sıkıntılarını dinledikten sonra hemen harekete geçtiklerini aktaran Cahan, “4. Yeni Cami Sokak’ta vatandaşlarımızı yalnız başımıza ziyaret etmedik. Tüm birim müdürlerimizle beraber olmak suretiyle sorunları yerinde gördük. Şimdi en kısa sürede beklentileri yerine getireceğiz.  Biz Belediye yönetimi olarak mutlu insanların yaşadığı marka bir kent olmak için vatandaşlarımızla buluşmaya devam edeceğiz. Sorunları yerinde dinleyip projeler üreteceğiz. Bizleri ağırlayan hemşehrlerimize teşekkür ederiz şeklinde konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi'nden "Atatürk'ü Anma Günü" İçin Anlamlı Video Başkan Çakın'dan Küresel Soruna Çözüm İçin 'Adım At' Çağrısı VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KEDİ VE KÖPEKLER İÇİN KURU MAMA ALINMASI İŞİ RAKETLER "ZAFER" İÇİN KALKACAK Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Alanı İçin Önemli Açıklama Uşaklılar geleceği için Atapark'ta buluştu İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜNDE KULLANILAN SERVİS ARACI İÇİN LASTİK ALIMI D.TEMİN SONUCU İLİMİZİN ÇEŞİTLİ CADDE VE SOKAKLARINDA TRAFİĞE KAPALI BÖLGELERDE BULUNAN BARİYERLER İÇİN ASMA KİLİT UŞAK BELEDİYESİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEHRİN BELİRLİ NOKTALARINDA ÖZEL YUVALAR YERLEŞTİRDİ Uşak Belediyesi'nden Hayvan Dostları İçin Anlamlı Proje
uşak belediyesi nurullah cahan vatandaş sorun bekleme yok yerinde dinleme 4. yeni cami sokak