Haberler

​"Ziyaretçi" Tiyatro Severlerden Beğeni Aldı

1548
14-02-2016

“Ziyaretçi” Tiyatro Severlerden Beğeni Aldı

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Görgülü Uşaklılarla kültür ve sanat etkinliklerini buluşturmaya devam edeceklerini belirtirken, kentin bu konuda lider illerden olacağına değindi.

Uşak Belediyesi kültür ve sanat etkinliklerine ara vermeden devam ediyor. Dolu dolu geçen programlarla sanatın her dalını Uşaklılara armağan eden Belediye son olarak Tuncer Cücenoğlu’nun “Ziyaretçi” isimli eserinin tiyatroya uyarlanmış halini sanatseverlerle buluşturdu. Atatürk Kültür Merkezi’nde sergilenen oyunda salon tıklım tıklım doldu.

Sanat dostu belediye

“Uşak’ta sanatsal etkinliklere devam edeceğiz” ifadesini kullanan Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Yusuf Görgülü, “İlimizde kültürel ve sanatsal etkinliklere değer veren bir yapıda çalışmalarımız sürüyor. Kentimize yakışan sanat etkinliklerini Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’ın talimatlarıyla hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Son olarak ‘Ziyaretçi’ isimli tiyatro oyunu sanatseverlere armağan ettik. Salonumuzun dolu olması bizleri mutlu etti” dedi.

Etkilikler Sürecek

Etkinliklerin devam edeceğine işaret eden Görgülü, “İlimizin beklentilerini gözeten bir yapıda sanatsal aktivitelere devam edeceğiz. Birçok sanat dalını hemşehrilerimizle buluşturacağız. Bunun yanında yerel değerlerimize de sahip çıkacağız. Kentimizin sanatçılarının sahne alması ve sanatlarını göstermesine vesile olacağız” diye konuştu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Halil Yelaldı Çağrıya kulak verenler hediyelerini aldı Uşak Belediyesi "Şehrimde Sanat" Projesiyle Şehirdeki Tüm Kesimleri Tiyatroyla Buluşturuyor UŞAK BELEDİYESİ 4. TİYATRO FESTİVALİ'NE KATILACAK EKİPLER BELLİ OLDU UŞAK'TA ÜÇ BİN ÇOCUK İLK KEZ TİYATRO İZLEMENİN KEYFİNİ ÇIKARDI Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu Kapılarını Kocamın Nişanlısı Oyunuyla Açtı Uşak Belediyesi 3.Ulusal Tiyatro Festivaline Katılacak Olan Ekipler Kültür Dokuyan Eller Sertifikalarını Aldı Uşak'ın göz bebeği Kent Park'taki yerini aldı! TÜGVA'nın İlk Mezunları Sertifikalarını Başkan Cahan'dan Aldı
nurullah cahan tiyatro yusuf görgülü ziyaretçi kültür sanat uşak belediyes