Haberler

​Ziyaretlerde Uşak Kazandı

2028
28-05-2015

Ziyaretlerde Uşak Kazandı

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Uşak’a gelişini değerlendirdi. Başkan Cahan, “Sayın Cumhurbaşkanımız projelerimizin ve bizlerin yanında olmaya devam ediyor. Kentimiz ile ilgili destekleri de devam edecek” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Uşak’ta on binlere seslendi. Yağmura rağmen Erdoğan’ı sevenler Kent Meydanı’nı doldurdu. Burada Uşak ile ilgili yapılan projelerin açılışı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından gerçekleştirildi. Erdoğan’ın sonraki durağı ise Uşak Belediyesi oldu. Burada Belediye Başkanı Nurullah Cahan Uşak’ta bir yıl içinde yaptıklarını ve kentteki yaşanacak değişimi Erdoğan’a sunum olarak gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise desteklerinin devam edeceğini ve kentin değişimini önemsediklerini ziyaretinde belirtti.

Destek devam edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Uşak ziyaretlerini değerlendiren Belediye Başkanı Nurullah Cahan,”Sayın Cumhurbaşkanımız ilimize her konuda desteklerini sürdürecek” dedi.

Erdoğan’ın Uşak’a Başbakanlığı döneminde de geldiğini kaydeden Cahan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ilimize gelerek bizleri onurlandırdı. Seçilmiş bir Cumhurbaşkanını ilimizde ağırlamaktan son derece mutluluk duyduk. Kendisi yerel seçimlerde de kentimize Başbakan olarak gelmiş ve bizim projelerimizi dinlemişti. O zamandan bu yana bir yılın üzerinde zaman geçti.  Biz ilk geldiğinde kendilerine projelerimizi ve Uşak’ın marka olma yolunda ilerleyişini anlatmıştık. O da bizlere desteklerini vereceğini söylemiş, mega projelerimiz ile bizzat ilgilenmişti. Projelerimizi başka illere de örnek göstermişti. Aradan geçen zamanın ardından tekrar kendilerine projelerimizin son durumlarını gösterme imkanına sahip olduk” dedi.

Ziyarette Kent Park ve Kentsel Dönüşüm Projeleri’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel ilgi gösterdiğine dikkat çeken Cahan, aldıkları destekle projelerin daha iyi bir seviyeye geleceğini bildirdi.

Uşak devlet büyüklerini ağırlamaya devam edecek

Devlet büyüklerinin kente gelmesinin önemine de değinen Cahan, “İlimiz devletimizin büyüklerini sıklıkla ağırlayan bir kent oldu. Son on gün içinde Cumhurbaşkanı ve Başbakanı ağırlayan Uşak birçok kazanımı da sağladı. İlimize teşrif eden devlet büyüklerimiz kentimizin hızla ilerlemesi için büyük müjdeler verdiler. Bunların yanında bakanlarımız da ilimizi her zaman destekliyor ve yalnız bırakmıyorlar. Bundan sonraki süreçte de kentimizin en güzel yerlere gelmesi ve sorunlarımızı anlatmak adına devlet büyüklerimizi ağırlamaya devam edeceğiz. Bu vesile ile Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızı yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ederim” ifadesini kullandı

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ HALK EKMEK FIRININDA KULLANILMAK ÜZERE PLASTİK PALET ALIMI UŞAK BELEDİYESİ HALK EKMEK FIRININDA KULLANILMAK ÜZERE ELEKTRİKLİ YÜK TAŞIMA ARACI ALIMI Uşak Merkez Kalfa Mahallesi'nden Emine Balaban Usak Merkez Akbulak Köyü'nden Ayşe Seçer Uşak Merkez Aybey Mahallesi'nden Sefa Çam Uşak Merkez Kurtuluş Mahallesinden Serdar Besci Uşak Belediyesi'nden Personel Maaşlarına Zam UŞAK BELEDİYESİ PERSONELLERİNE UŞAK'TA KANTİN DENETİMİ GENÇ KUŞAK TOPLULUĞU ROTASINI BURSA'YA ÇEVİRDİ
cumhurbaşkanı ziyaret