Haberler

23 NİSAN'DA EĞLENCE ÇOCUK KENT'TE

998
22-04-2024

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; tüm yurtta olduğu gibi Uşak’ta da büyük bir coşkuyla kutlanacak. Uşak Belediyesi’nin Çocuk Kent’te düzenleyeceği program kapsamında birbirinden renkli etkinlikler ve sahne gösterileri çocuklar ve aileleriyle buluşacak.

Bu önemli günün coşkuyla kutlanmasını hedefleyen Uşak Belediyesi, düzenleyeceği ‘23 Nisan Çocuk Şenliği’ ile her yaştan vatandaşın yüzünü gülümsetecek. 23 Nisan Salı günü 15.00 ile 19.00 saatleri arasında yapılacak programda ayrıca Uşak Belediyesi Kent Orkestrası sahne alacak ve Nihat Dülgeroğlu İlkokulu 2. sınıf öğrencileri gösteri yapacak.

ÇOCUKLARIN NEŞESİ ETKİNLİKLERİ TAÇLANDIRACAK

Saat 15.00 itibarıyla bando ile açılışının yapılacağı etkinlik kapsamında; palyaço ve maskotlar, kukla gösterisi, ateş adam gösterisi, çocuk oyunları ve halk oyunları gösterisi katılımcılara güzel anlar sunacak. Çocuklar alan içerisinde halat çekme yarışması, çuval yarışması, subsoccer oyunu, kum atma oyunu gibi birbirinden heyecanlı birçok aktivite seçeneğine sahip olacak. Bunların yanı sıra çocuklar Resim Atölyesi, Minik Bahçıvanlar Atölyesi, Sünger Ayı Yapım Atölyesi ve Maske Yapım Atölyesi ile keyifli vakit geçirerek güzel anılar biriktirecek.

ULAŞIM ÜCRETSİZ SERVİSLERLE SAĞLANACAK

Vatandaşlar etkinlik alanına ücretsiz servisler ile ulaşım sağlayabilecek. Kent merkezinde yer alan 15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndan saat 14.30’dan itibaren hareket etmeye başlayacak. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: EĞLENCENİN KALBİ ATAPARK'TA ATTI ÇOÇUK KENT'TE 23 NİSAN ÇOŞKUSU BAŞKAN YALIM 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ ÇOCUK KENT'TE ŞENLİK RÜZGARLARI ESTİ ÇOCUK KENT UŞAKLILARIN HAFTA SONUNA RENK KATACAK ÇOCUK KENT İLK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI ÇOCUKLARIN TEBESSÜMÜNE ORTAK OLDUK Eğlence Köyünden, Elif Demir Çocuklar Yarıyıl Tatilinde Bilim ve Sanatla Buluşuyor! Eğlence Köyünden, Elif Yavuzsoy
uşak uşak belediyesi 23 nisan 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı Çocuk Kent özkan yalım Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı