Başkanın Mesajı Başkanın Mesajı


Çok Değerli Hemşerilerim;

Sizlerin desteği ve teveccühüyle "Benim Sevdam Uşak" diyerek çıktığım bu yolda; memleketimizin hasret kaldığı halkçı ve eşitlikçi yönetim anlayışıyla hizmetlerimize başladık. Başarımıza katkısı olan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyor, halkımızın refahı için gerçekleştireceğimiz hizmetlerle bu teşekkürü taçlandıracağımızı bilmenizi istiyorum. 
Ben bu memleketin çalışkan ve vefalı bir evladı olarak, kendi topraklarıma ve kendi vatandaşlarıma hizmet etmekten büyük onur duyuyorum. Geçmişte olduğu gibi bundan böyle de kararlı ve disiplinli bir anlayışla çalışmaya; sahip olduğum tecrübe ve birikimlerimle büyük yatırımları memleketime kazandırmaya devam edeceğim. Tüm ekibimle birlikte aldığımız sorumluluğun bilinci ve ciddiyetiyle; bundan böyle Uşak halkına sorunların ivedilikle çözüme kavuştuğu, engel olan değil destek olan bir hizmet akışı sağlayacağız.  
Belediyenin kapısı halkımıza her daim açık olacak.
Bundan hiç şüpheniz olmasın. 
Çünkü Uşak’ımızı daha aydınlık ve çağdaş yarınlara ulaştırmak adına bizim en büyük rehberimiz dürüst ve şeffaf yönetim anlayışımız olacak. 
Çünkü bizim bundan sonra da işimiz gücümüz Uşak, her daim söylediğim gibi sevdamız Uşak olacak. 

Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi sevgiyle kucaklıyor, saygılarımı sunuyorum.