Haberler

Akmonia Voleybol Turnuvası'nda Ödüller Sahiplerini Buldu

569
24-02-2020

Uşak Belediyesi tarafından Kalfa Spor Tesisleri’nde düzenlenen Akmonia Voleybol Turnuvası’nda kazananlar belli oldu.

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve dünyada ilk kez voleybol oynanan yer olan Akmonia Antik Kentinin adını taşıyan ‘Akmonia Voleybol Turnuvası’ dün Kalfa Spor Tesisleri’nde oynanan final maçıyla son buldu.

Yaklaşık iki hafta boyunca kıyasıya mücadelenin yaşandığı ve 5 erkek, 4 kadın takımın katıldığı turnuvanın birincisi erkeklerde Uşak Spor, bayanlarda ise Hakemler Spor takımları oldu.

Erkeklerde üçüncü Han Spor, ikinci Alpagu Spor; bayanlarda üçüncü Motto Spor, ikinci ise Aktif Spor oldu.

Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı turnuvanın kazanan takımlarına kupa ve madalyalarını, Türkiye Voleybol Federasyonu Uşak İl Temsilcisi Orhan Şimşek, Ulusal Hakem Ali Osman Kaya, İl Hakem Kurulu Üyeleri Emre Öztaş ile Musa Erkol ve Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mustafa Tunay takdim etti.

Sporseverlerin beğenisini kazanan Akmonia Voleybol Turnuvası’na katılan sporcular, her dalda düzenlemiş olduğu spor faaliyetleriyle şehrin kalitesini artıran Uşak Belediyesi’ne ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’a teşekkür ettiler.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Konu Su Projesi'nde hediyeler sahibini buldu ZAFER TENİS TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası'nda Kupalar Sahibini Buldu Uşak'ta 40 Yıllık Hasret Son Buldu Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı ŞEHRE DAİR MERAK EDİLENLER YANIT BULDU Uşak Belediyesi İhtiyaç Sahiplerinin Yanında UŞAK BELEDİYESİ AKMONİA VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI UŞAK BELEDİYESİ VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA 3. Kum Voleybolu Turnuvasında Ödüller Sahiplerini Buldu
uşak uşak belediyesi turnuva voleybol mehmet çakın akmonia