Haberler

Akmonia Voleybol Turnuvası'nda Ödüller Sahiplerini Buldu

1427
24-02-2020

Uşak Belediyesi tarafından Kalfa Spor Tesisleri’nde düzenlenen Akmonia Voleybol Turnuvası’nda kazananlar belli oldu.

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve dünyada ilk kez voleybol oynanan yer olan Akmonia Antik Kentinin adını taşıyan ‘Akmonia Voleybol Turnuvası’ dün Kalfa Spor Tesisleri’nde oynanan final maçıyla son buldu.

Yaklaşık iki hafta boyunca kıyasıya mücadelenin yaşandığı ve 5 erkek, 4 kadın takımın katıldığı turnuvanın birincisi erkeklerde Uşak Spor, bayanlarda ise Hakemler Spor takımları oldu.

Erkeklerde üçüncü Han Spor, ikinci Alpagu Spor; bayanlarda üçüncü Motto Spor, ikinci ise Aktif Spor oldu.

Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı turnuvanın kazanan takımlarına kupa ve madalyalarını, Türkiye Voleybol Federasyonu Uşak İl Temsilcisi Orhan Şimşek, Ulusal Hakem Ali Osman Kaya, İl Hakem Kurulu Üyeleri Emre Öztaş ile Musa Erkol ve Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mustafa Tunay takdim etti.

Sporseverlerin beğenisini kazanan Akmonia Voleybol Turnuvası’na katılan sporcular, her dalda düzenlemiş olduğu spor faaliyetleriyle şehrin kalitesini artıran Uşak Belediyesi’ne ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’a teşekkür ettiler.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: ÇARŞI UŞAK PROJESİ'NDE MERAK EDİLENLER CEVAP BULDU SINAVA HAZIRLANAN GENÇLER GENÇ KUŞAK İLE MOTİVASYON BULDU ENGELLERİ KALDIRAN TURNUVADA KUPALAR SAHİBİNİ BULDU Özay Özbulduk Gençliğe Yapılan Yatırım Karşılık Buldu Genç Kuşak Fest'te Düzenlenen Yarışmalarda Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi VALORANT TURNUVASI'NDA ÖDÜLLER DAĞITILDI KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI Kurtuluş Haftası Etkinlikleri Aydilge ve Gece Yolcuları İle Son Buldu 3X3 SOKAK BASKETBOLU'NDA ÖDÜLLER SAHİBİNİ BULDU
uşak uşak belediyesi turnuva voleybol mehmet çakın akmonia