Haberler

Başkan Cahan, "Haydi Uşak! Fotoğrafına Sahip Çık"

1227
30-12-2016

Başkan Cahan, “Haydi Uşak! Fotoğrafına Sahip Çık”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 3 fotoğrafa oy verdi.

Anadolu Ajansı muhabiri Soner Kılınç, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ı ziyaret ederek AA tarafından her yıl düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylaması hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan,  haber, yaşam ve spor kategorilerindeki fotoğrafları tek tek inceledikten sonra, haber kategorisinde Kayhan Özer'in "Demokrasi ve Şehitler Mitingi",  yaşam kategorisinde Soner Kılınç'ın "Uşak'ta göktaşı yağmuru", spor kategorisinde ise Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "Usain Bolt"  başlıklı fotoğraflarına oy verdi. 

Başkan Cahan, fotoğrafların Türkiye'nin bir yılını çok iyi özetlediğini belirerek, "Yaşam kategorisinde Uşak'tan fotoğrafın da yer alması çok sevindirici,  Blandus Antik Kenti'nde çekilen bu fotoğraf ilimizin tanıtımına önemli katkı sağlayacak. Hemşehrilerimiz bu fotoğrafa destek vereceğini düşünüyorum, Anadolu Ajansını, yöneticilerini ve tüm çalışanlarını kutluyorum" dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Murat Başkan Başkan Çakın Basın Mensuplarıyla Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi Başkan Çakın'dan Yeni Yıl Mesajı Başkan Çakın'ın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı UŞAK BELEDİYESİ VE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YANINDA Başkan Mehmet Çakın'ın 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı BAŞKAN ÇAKIN VE GENÇLER SAĞLIK İÇİN PEDAL ÇEVİRDİ Başkan Mehmet Çakın'dan Mevlid-i Nebi Haftası Mesajı Başkan Çakın'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı Başkan Mehmet Çakın'ın 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan aa yılın fotoğrafı blaundis antik kenti