Haberler

Başkan Cahan, "Haydi Uşak! Fotoğrafına Sahip Çık"

921
30-12-2016

Başkan Cahan, “Haydi Uşak! Fotoğrafına Sahip Çık”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 3 fotoğrafa oy verdi.

Anadolu Ajansı muhabiri Soner Kılınç, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ı ziyaret ederek AA tarafından her yıl düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylaması hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan,  haber, yaşam ve spor kategorilerindeki fotoğrafları tek tek inceledikten sonra, haber kategorisinde Kayhan Özer'in "Demokrasi ve Şehitler Mitingi",  yaşam kategorisinde Soner Kılınç'ın "Uşak'ta göktaşı yağmuru", spor kategorisinde ise Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "Usain Bolt"  başlıklı fotoğraflarına oy verdi. 

Başkan Cahan, fotoğrafların Türkiye'nin bir yılını çok iyi özetlediğini belirerek, "Yaşam kategorisinde Uşak'tan fotoğrafın da yer alması çok sevindirici,  Blandus Antik Kenti'nde çekilen bu fotoğraf ilimizin tanıtımına önemli katkı sağlayacak. Hemşehrilerimiz bu fotoğrafa destek vereceğini düşünüyorum, Anadolu Ajansını, yöneticilerini ve tüm çalışanlarını kutluyorum" dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: TÜRKİYE FİNALLERİNİ KAZANARAK KUPAYI BAŞKAN CAHAN'A HEDİYE EDECEKLER SANAT TARİHİ BAŞKAN CAHAN'I UNUTMAYACAK SERBEST MUHASEBECİLER MALİ MÜŞAVİRLER ODASINDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR ZİYARETİ BAŞKAN CAHAN MUHASEBECİLER GÜNÜ TOPLANTISINA KATILDI BAŞKAN CAHAN MİNİKLERİN GLUTENSİZ YEMEK DAVETİNE KATILDI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ UŞAK BÜROSU'NDAN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ BAŞKAN CAHAN'A BİR TEŞEKKÜR DAHA TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİTLER, DUL ve YETİMLERİ DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN CAHAN'A TEŞEKKÜR PLAKET HİZMET-İŞ SENDİKASI BAŞKAN CAHAN'I ZİYARET ETTİ BAŞKAN CAHAN'A TÜRKİYE HALK OYUNLARI FEDERASYONU'NDAN TEŞEKKÜR PLAKETİ
uşak uşak belediyesi nurullah cahan aa yılın fotoğrafı blaundis antik kenti