Haberler

Başkan Cahan, "Haydi Uşak! Fotoğrafına Sahip Çık"

1632
30-12-2016

Başkan Cahan, “Haydi Uşak! Fotoğrafına Sahip Çık”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 3 fotoğrafa oy verdi.

Anadolu Ajansı muhabiri Soner Kılınç, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ı ziyaret ederek AA tarafından her yıl düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylaması hakkında bilgi verdi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan,  haber, yaşam ve spor kategorilerindeki fotoğrafları tek tek inceledikten sonra, haber kategorisinde Kayhan Özer'in "Demokrasi ve Şehitler Mitingi",  yaşam kategorisinde Soner Kılınç'ın "Uşak'ta göktaşı yağmuru", spor kategorisinde ise Salih Zeki Fazlıoğlu'nun "Usain Bolt"  başlıklı fotoğraflarına oy verdi. 

Başkan Cahan, fotoğrafların Türkiye'nin bir yılını çok iyi özetlediğini belirerek, "Yaşam kategorisinde Uşak'tan fotoğrafın da yer alması çok sevindirici,  Blandus Antik Kenti'nde çekilen bu fotoğraf ilimizin tanıtımına önemli katkı sağlayacak. Hemşehrilerimiz bu fotoğrafa destek vereceğini düşünüyorum, Anadolu Ajansını, yöneticilerini ve tüm çalışanlarını kutluyorum" dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN ÇAKIN ÜNİVERSİTE TOPLULUKLARIYLA BULUŞTU BAŞKAN ÇAKIN E-SPOR İÇİN KOLLARI SIVADI BAŞKAN ÇAKIN'IN SÜRPRİZİ GENÇLERİ MUTLU ETTİ BAŞKAN ÇAKIN SEÇİLMİŞ KADINLARLA YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ UŞAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI ÜYELİK İŞLEMLERİ KILAVUZU BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDELERLE DOLU BULUŞMA CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BAŞKAN ÇAKIN'A ÖDÜL BAŞKAN ÇAKIN'DAN 10 KASIM MESAJI BAŞKAN ÇAKIN'DAN 29 EKİM MESAJI GAZİLERDEN BAŞKAN ÇAKIN'A JEST
uşak uşak belediyesi nurullah cahan aa yılın fotoğrafı blaundis antik kenti