Haberler

Başkan Cahan Muhtarlarla Bir Araya Geldi

2193
24-10-2017

Uşak Belediyesi, Kayaağıl Termal Tesislerinde düzenlediği programla merkez mahallerinde ve köylerinde görev yapan muhtarların muhtarlar gününü kutladı.

Muhtarların Uşak'a hizmet adına önemli bir konumda olduklarını belirten Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "El ele verdiğimiz zaman muhtarlarımızla üstesinden gelemeyeceğimiz bir şey yok. Halkımızla devletimiz arasındaki köprü olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü şimdiden kutluyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz yıl duyurulan “Muhtarlar Günü”nün ilk yıl dönümünde Başkan Cahan muhtarları yalnız bırakmadı. Muhtarlar Günü nedeniyle düzenlenen akşam yemeğinde muhtarlarla sohbet eden Başkan Cahan talepleri dinledi. Merkeze yapılan hizmetlerin yanı sıra köylere de el uzattıklarını kaydetti.

Muhtarlığın yerel yönetimdeki en eski örneklerden olduğunun altını çizen Başkan Nurullah Cahan, mahalle ve köy muhtarları, oda ve dernek başkanları ile her zaman sıkı bir iletişim içerisinde olmaya önem gösterdiklerini söyledi. Cahan, "Fedakar bir şekilde hizmet için çalışan değerli muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz. Onlar emeklerini memleketin gelişimi, vatandaşın daha mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için ortaya koyuyor. Bizler de muhtarlarımızla daima omuz omuzayız. Birlikteliğimizin, muhabbetimizin, aramızdaki sevgi ve saygı bağının her zaman artarak devam etmesini istiyoruz." ifadelerini paylaştı.

Şehirde yürütülen hizmetlere değinen Başkan Cahan muhtarlarla birlikte hizmetlerde daha iyi sonuçlara ulaşılabildiğini söyledi.

Uşak Ziraat Odası Başkanı ve Beylerhan Köyü Muhtarı Nafiz Mıdık, "Hepimizin amacı köyümüze, mahallemize hizmet etmek. Bu esnada da imkanlarımız, bütçemiz dahilinde bunu gerçekleştiriyoruz. Uşak’ımızın gerçekten hizmetkarı, gece gündüz demeden, saat mevhumu tanımadan devamlı şehrimize hizmet eden bir kardeşimiz. Pek çoğumuz Uşaklıyız demekten çekinirken, bugün göğsümüzü gere gere, gururla Uşaklıyız diyoruz. Dışarıda Uşak'ın gelişmişliği konuşuluyor. Biz hizmetin her adımını gördüğümüz için gözden kaçırabilsek de, dışarıdan gelenler değişimi ve gelişimi çok net görebiliyor. Bu hizmetleri, fedakarlığı, özverisi nedeniyle başkanımıza ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Tüm Uşak'ımıza hizmet eden değerli Belediye Başkanımıza nazik davetlerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Merkez Mahalle Muhtarları Başkanı Gökhan Toker ise, gerek muhtarlara ve gerekse muhtarlık makamına vermiş olduğu değer nedeniyle teşekkürlerini iletti. Toker, "Belediye Başkanımızın 3 buçuk yılı aşkın süredir yaptığı hizmetler, kalan sürçteki hizmetlerinin teminatı olacaktır." açıklamalarına yer verdi.

Köy Muhtarları Başkanı Ali Yıldız da Başkan Cahan'a davetleri nedeniyle teşekkür ederek hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Programa Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın yanı sıra Uşak Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Ünal, Hakan Uludağ ve Nurullah Furuncu, Merkez Mahalle Muhtarları Başkanı Gökhan Toker, Köy Muhtarları Başkanı Ali Yıldız, Uşak Ziraat Odası Başkanı Nafiz Mıdık, merkez mahalle ve köy muhtarları katıldı.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: BAŞKAN YALIM'DAN ANLAMLI ZİYARETLER BAŞKAN YALIM, RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE BIR MESAJ YAYIMLADI BAŞKAN YALIM'DAN VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK HABER GELDİ BAŞKAN YALIM, İFTAR SOFRASINDA BİNLERCE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE BAŞKAN ÇAKIN'DAN GENÇLERE BİR ARMAĞAN DAHA BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÖĞRENCİLERE ANLAMLI HEDİYE BAŞKAN ÇAKIN'DAN REGAİP KANDİLİ MESAJI BAŞKAN ÇAKIN'DAN ZÜMRA'YA MÜJDE BAŞKAN ÇAKIN'DAN CUMHURİYETİN 100. YILINDA 29 EKİM MESAJI
uşak uşak belediyesi nurullah cahan muhtarlar buluşma yemek merkez köy