Haberler

BÖLME HALKINA MÜJDE

375
31-05-2024

Uşak Belediyesi Eski Bölme Belediye Hizmet Binası İçerisine Vezne Açtı

Bölme Mahallesi’nde yer alan ve bölgenin Uşak Belediyesi’ne bağlanmasının ardından aktif olarak kullanılmayan Eski Bölme Belediye Hizmet Binası, bundan böyle Uşak Belediyesi Ek Hizmet Binası olarak mahalle sakinlerinin kullanımına açılan yeni bir ödeme noktasına ev sahipliği yapacak.

Uşak Belediyesi tarafından başlatılan uygulama; vatandaşların daha kolay hizmet alabilmesini ve ana binaya gitmeden işlem yapabilmesini sağlıyor.

Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan ve hafta içi 09.00 ila 16.30 saatleri arasında hizmet veren ödeme noktası sayesinde, Bölme ve Kurşunluk Mahallelerinde ikamet eden vatandaşlar ödeme işlemlerini daha kolay ve daha hızlı bir şekilde halledebiliyor.

Vatandaşlar yeni noktada su faturasının yanı sıra emlak, reklam ve çevre temizlik vergilerini kredi kartıyla ya da nakit olarak ödeyebiliyor.

0.0
Son Düzenlemeler: 31 Mays, 2024
İlgili İçerikler: BAŞKAN YALIM'DAN MEMURLARA MÜJDE BAKAN BAYRAKTAR UŞAK'TA MÜJDELER VERDİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE GENÇ KUŞAK AKADEMİ'DEN ÖĞRENCİLERE MÜJDE Bölme Mahallesi Sakinlerinden, Muzaffer Şahin Bölme Mahallesi 239 Ada 23 Parsel 18. Madde Uygulaması Bölme Mahallesi Sakinlerinden, Ahmet Özdemir BAŞKAN ÇAKIN'DAN ZÜMRA'YA MÜJDE UŞAK BELEDİYESİ'NDEN PERSONELİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK MÜJDE UŞAK'A DEĞER KATACAK PROJELERİN AÇILIŞ MÜJDESİ GELDİ
uşak belediyesi bölme özkan yalım ek hizmet binası