Haberler

ÇOCUK KENT UŞAKLILARIN HAFTA SONUNA RENK KATACAK

746
22-03-2024

İçerisinde 40’a yakın aktivite seçeneği bulunduran ve toplamda 123 bin metrekarelik geniş bir alanı kapsayan Çocuk Kent’te eğlence dur durak bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde onlarca vatandaşın katılım gösterdiği ağaç dikim etkinliğine ev sahipliği yapan Çocuk Kent, şimdiyse Uşaklıların unutulmaz bir hafta sonu geçirmesi için hazırlanıyor.

Baharın gelişiyle ailelerin ve çocukların hem kaliteli hem de eğlenceli bir etkinlikte buluşmasını hedefleyen Uşak Belediyesi, düzenleyeceği ‘Çocuk Kent Çocuk Etkinlikleri’ ile her yaştan vatandaşın yüzünü gülümsetecek.24 Mart Pazar günü saat 14.00’te başlayacak programda Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu sahne alacak, ayrıca renkli program ünlü bir isme de ev sahipliği yapacak.

EĞLENCE ZİRVEYE ULAŞACAK

Son zamanlarda renkli kişiliği ile Türkiye’de adından sık sık bahsedilen Muhammed Nur Nahya, gerçekleştireceği söyleşi programıyla akıllara kazınacak. Sesini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a benzetmesiyle gündeme gelen ünlü isim vatandaşlara eğlenceli dakikalar yaşatacak. Etkinlik kapsamında, tahta bacak ve bando, palyaço ve mini sahne gösterileri, kukla gösterisi, sihirbaz, ateş adam gösterisi, çocuk oyunları, Hacivat-Karagöz orta oyunu, aşuk maşuk ve hacivat karagöz perde oyunu katılımcılara güzel anlar sunacak.

VATANDAŞLAR ETKİNLİK ALANINAÜCRETSİZ SERVİS İLE ULAŞIM SAĞLAYABİLECEK

Kalkış noktalarında saat 12.00’de hazır olacak servisler kapasitelerini doldurduklarında Çocuk Kent’e gitmek için hareket edecekler.

Servis Kalkış Noktaları

-Mehmet Akif Cuma Pazarı

-Sarayaltı Üçgen Park

-Anıttepe TOKİ ve TOKİ 4 Gediz

-Dikilitaş Millet Bahçesi Önü

-Şekerevleri Şeker Park

-Zümrüt Cami

0.0
Son Düzenlemeler: 22 Mart, 2024
İlgili İçerikler: KENTİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI ÇOÇUK KENT'TE 23 NİSAN ÇOŞKUSU BAŞKAN YALIM 23 NİSAN'DA KOLTUĞUNU ÇOCUKLARA DEVRETTİ 23 NİSAN'DA EĞLENCE ÇOCUK KENT'TE ÇOCUK KENT'TE ŞENLİK RÜZGARLARI ESTİ ÇOCUK KENT İLK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI ÇOCUKLARIN TEBESSÜMÜNE ORTAK OLDUK Çocuklar Yarıyıl Tatilinde Bilim ve Sanatla Buluşuyor! UŞAK MERKEZ İSLİCE MAHALLESİ ÇARŞI UŞAK KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ UŞAK BELEDİYESİ'NİN KURTULUŞ HAFTASI PROGRAMI BELLİ OLDU
uşak uşak belediyesi açılış mehmet çakın Çocuk Kent