Haberler

​Eğitim İçin Elimizi Her Zaman Taşın Altına Koyarız

2110
13-10-2015

Eğitim İçin Elimizi Her Zaman Taşın Altına Koyarız

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kentte eğitim ve öğretim kalitesi için her zaman ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederken, “Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrenci velilerimiz ile sürekli bir araya gelerek sorunları yerinde görüyor ve çözüyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, eğitim ve öğretim kurumlarını ziyaret etti. Bu kapsamda İmam Hatip Ortaokulu, Fatih Sultan Mehmet Ticaret Meslek Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi ve Ergenekon Ortaokulu’na giden Başkan Cahan, burada öğretmen, öğrenci ve veliler ile birebir ilgilendi. Gittiği okullarda idarecilerle de sohbet eden Başkan Cahan okulların sorunlarında destek olmak adına söz verdi.

Ortak akıl önemli

Uşak’ta eğitim ve öğretime Belediye olarak her zaman destek vereceklerini ifade eden Cahan,”Öğrencilerimizin eğitim kalitesine yerel yönetim olarak katkı sağlamak bizleri mutlu ediyor” dedi.

Cahan, “İlimiz son yıllarda eğitim ve öğretimde aşamalar kat etmiş ve başarılı işlere imza atmıştır. Sınavlarda ilimizin başarı sırası bizlerin gururu olmuştur. Bu çıta günden güne yükselmekte, ilimizin eğitim neferleri ellerinden gelenin fazlasını fedakarca vermektedir. Belediyemiz eğitimde kalitenin daha üst konuma gelmesi adına her zaman çaba vermektedir. Özellikle okulların fiziki durumları ve eksikliklerinin tamamlanması bakımından sürekli eğitimcilerimiz ile beraberiz. Bugün de yine okullarımızı gezerek beklentilerini dinleme imkanına sahip olduk. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin sıkıntılarını dinleyerek yapabileceklerimiz konusunda hemen talimat verdik” diye konuştu.

Destekler sürecek

Eğitime desteklerin süreceğini anlatan Cahan, “Biz bundan sonra da Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile koordineli çalışarak desteklerimize devam edeceğiz. Bu konuda bizler de taşın altına elimizi koyarak üzerimize düşeni yapacağız. Geleceğimizin teminatı olan yeni neslin bu sayede en güzel noktalara gelmesinde bizde etkili olacağız. Hemşehrilerimiz eğitim adına bizlere her zaman gelebilirler. Bu vesileyle bizleri ağırlayan okul yönetimlerine, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz” diyerek sözlerini noktaladı. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Mülkiyeti Belediyemize ait, 27 adet Taşınmazın İhale İlanı - 04/02/2022 Işıklar Farkındalık İçin Söndü BAŞKAN ÇAKIN E-SPOR İÇİN KOLLARI SIVADI ANITTEPE TOKİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ UŞAK BELEDİYESİ ÇOCUKLAR İÇİN TEKNOLOJİYE PENCERE AÇIYOR GÜRÜLTÜ EYLEM PLANI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR Mülkiyeti Belediyemize ait, Muhtelif Yerlerdeki (4) Adet Taşınmazın Kira İhalesi İlanı Mülkiyeti Belediyemize ait, (11) Adet Taşınmazın Satış İlanı Mülkiyeti Belediyemize ait, (13) Adet Taşınmazın Satış İlanı AYAKLI SU DEPOSU İÇİN YIKIM KARARI ÇIKTI
uşak uşak belediyesi nurullah cahan eğitim okul ziyaret imam hatip ortaokulu fatih sultan mehmet ticaret lisesi atatürk anadolu lisesi ergenekon