Haberler

GURBETÇİ FESTİVALİ'NDE EĞLENCE DUR DURAK BİLMİYOR

422
6-08-2023

GURBETÇİ FESTİVALİ’NDE EĞLENCE DUR DURAK BİLMİYOR

Uşak Belediyesi tarafından memleket hasreti çekenler için düzenlenen Gurbetçi Festivali, ikinci gününde de coşkuya sahne oldu. Şarkılarıyla dillerden düşmeyen Hüseyin Kağıtsevenleriyle buluştu.
Uşak Belediyesi, Gurbetçi Festivali ile doğanın kalbi Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi’nde geniş kapsamlı bir etkinliğe imza atıyor. 4 Ağustos Cuma günü başlayan ve ikinci gününü tamamlayan festivalde eğlence zirveye ulaştı. 

Konser, Spor, Yarışma; Hepsi Ve Daha Fazlası Bu Festivalde

Birçok yarışmanın, etkinliğin ve gösterinin hayata geçirildiği Gurbetçi Festivali renkli etkinliklere imza atmaya devam ediyor.Her yaşa hitap eden festivalde sihirbazlık gösterileri ve oyun alanları ile çocuklar eğlenirken; halk oyunları, jetcar, kickboks, dj ve lazer gösterisiyle büyükler de anın tadını çıkardı.

Hüseyin Kağıt Rüzgarı Esti

Dillere dolanan şarkıları ve kulakların pasını silen sesiyle Gurbetçi Festivali’nde sahne alan Hüseyin Kağıt, sevenleri tarafındanbüyük bir ilgiyle karşılandı. Konser süresi boyunca eşsiz enerjisiyle eğlenceyi zirveye taşıyan Hüseyin Kağıt, Uşaklıların enerjisine dayanamayıp seyircilerin arasında şarkılarına devam etti.

Birbirinden özel ve keyifli etkinliklerle devam eden festivalin ikinci günü, Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın katılımıyla karavan alanında yapılan ateş başı sohbetiyle son buldu.  Ayrıca yoğun ilgiden dolayı festival alanına giden yollarda trafik sıkışıklığı olurken on binlerce Uşaklı Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi’ne akın etti.

0.0
Son Düzenlemeler: 07 Austos, 2023
İlgili İçerikler: Eğlence Köyünden, Elif Demir Karahallı/Duraklı Köyünden, Halime Kaya Eğlence Köyünden, Elif Yavuzsoy Eğlence Köyünden, Halil Öztürk GURBETÇİ FESTİVALİ UNUTULMAZ BİR KAPANIŞ YAPTI Yeşil Karaağaç'ta Gurbetçi Festivali Rüzgarı 2. GURBETÇİ FESTİVALİ BAŞLIYOR Hacer Durak MODAFEST'TE HER GÜN BAŞKA BİR EĞLENCE Eğlence Köyünden, Fatma Karakoç
uşak uşak belediyesi festival mehmet çakın gurbetçi festivali