Haberler

HİZMET TAM NOT ALDI; YENİ TESİSLER İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

4371
8-11-2023

Atapark, Dörtyol, Tiritoğlu Parkıve Karaağaç Gençlik Parkı gibi şehrin dört bir noktasında hizmet veren Uşak Belediyesi Sosyal Tesisleri, halkın beğenisini toplamaya devam ediyor. Tesisler; aileler, arkadaş grupları ve çeşitli etkinlikler için akla gelen ilk seçeneklerden oluyor.

Tesisler lezzetli yemekleri, makul fiyatları, hijyen standartlarına verdikleri önem ve güler yüzlü personelleri sayesinde ziyaretçilerinden tam not alıyor.

Her Yaştan Vatandaşa Hizmet Veriyor

Ekonomik fiyatları dolayısıyla şehirdeki öğrencilerin uğrak noktası olan sosyal tesisler, aynı zamanda sigara içilmeyen kapalı alanları ile çocuklu ailelerin de ilk tercihi haline geldi. Sakin ve nezih ortamlar sunan sosyal tesisler, çeşitli etkinlikler için de sık sık kullanılmaya devam ediyor. Her yaştan vatandaşın gönül rahatlığıyla hizmet aldığı tesislere ilgi her geçen gün artıyor.

Vatandaşlar Hizmetlerden Memnun

Atapark Sosyal Tesisler’de röportaj veren Uşaklı üniversite öğrencisi Furkan Arslan, “Yemekleri çok lezzetli ve fiyat olarak tam bir öğrenci dostu. Bütün öğrenci arkadaşlarımı buraya gelmesi için teşvik edebilirim. Personeller de çok ilgili ve güler yüzlü. Buralı olduğum için de sürekli gelip gidiyorum, şimdiye kadar hijyen konusunda da hiçbir sorun yaşamadım çok memnunum.” dedi.

Dörtyol’daki tesisi ziyaret eden Onur Demir ise, “Fiyatlar Uşak ortamına bakıldığında gayet uygun. Ayrıca tesislere gece gündüz demeden kolay ulaşım sağlayabiliyor olmamız da tercih sebeplerimizin arasında. Personellerin ilgi ve alakası, yemeklerin lezzeti çok güzel. Herkese tavsiye ederiz.” ifadelerini kullandı.

Şehirde bulunan sosyal tesisleri çok beğendiğini belirten Fatma Yılmaz, “Gerek lezzet gerekse fiyatlar olsun hepsinden çok memnunum. Ortamı da çok sakin ve kaliteli, sık sık geliyorum.” dedi.

Yeni Tesisler İçin Çalışmalar Başladı

Esentepe Spor Kompleksi,Kayaağıl Termal Tesisleri, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi noktalarda da vatandaşlara kapılarını açan sosyal tesislerin sayısı, talebin yoğunluğu ile artırılıyor. Yeşil Karaağaç Doğal Yaşam Merkezi’nde, kentsel dönüşüm alanı içerisinde bulunan 100. Yıl Parkı’nda, yapımı süren Dikilitaş Millet Bahçesi’nde ve iki tane de kentin vizyon projesi olacak Çocuk Kent’te yeni sosyal tesisler açılması planlanıyor.

Boykot Yapan Tesislerden Oldu

Ayrıca İsrail’in Filistin halkına yaşattığı insanlık dramına sessiz kalmayan Uşak Belediyesi, aldığı boykot kararıyla sosyal tesislerinde İsrail menşeiliürünlerin satışını da durdurmuştu. Vatandaşın destek verdiği boykot kapsamında birçok ürün raftan kaldırılmıştı.

0.0
Son Düzenlemeler: 08 Kasm, 2023
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERDE KULLANILMAK ÜZERE SATEN KUMAŞ BİLEKLİK ALIMI DOĞRUDAN TEM "HALK SÜT" İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI ESNAFIMIZI KORUMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI MAHİNUR ÖZDEMİR GÖKTAŞ'TAN UŞAK'A ZİYARET YENİ AŞEVİ KAPSAMLI HİZMETLERLE KAPILARINI AÇMAYA HAZIRLANIYOR ŞEHİRİÇİ OTOBÜSLERDE KARTLI SİSTEM KURULUMU BAŞLADI KARAAĞAÇ MAHALLESİ'NİN TALEPLERİ HİZMETE DÖNÜŞTÜ KARAAĞAÇ GENÇLİK PARKI RESMİ OLARAK HİZMETE AÇILDI UŞAK'IN YENİ GÖZDESİ OLACAK TESİS GÖRKEMLİ KALABALIKLA AÇILDI ŞEHRİN YENİ GÖZDESİ; DİKİLİTAŞ MİLLET BAHÇESİ
uşak uşak belediyesi mehmet çakın sosyal tesisler