Haberler

Huzurevi sakinlerinden manevi evlatları Başkan Cahan'a Teşekkür Ziyareti

1129
8-02-2019

Kurduğu samimi diyaloguyla huzurevi sakinlerinin manevi evladı haline gelen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan özel misafirlerini ağırladı. Çay eşliğinde sıcak bir sohbetin olduğu ziyarette, huzurevi sakinleri Başkan Cahan’a teşekkür plaketi verdi.

Her fırsatta huzurevini ziyaret ederek yaşlıların elini öpen Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan bu kez huzurevi sakinlerini makamında ağırladı. Görev süresince huzurevine yapmış olduğu destekleri ve sağladığı güçlü diyalogları nedeniyle Huzurevi Müdürü Mehmet Koçak ve huzurevinde kalan yaşlılar tarafından Başkan Nurullah Cahan’a teşekkür plaketi takdim edildi. Göreve geldiği günden bu yana kapısını sonuna kadar halka açan Cahan ile huzurevi sakinlerinin diyalogu ise zaman zaman duygulandırdı.

HUZUREVİ’NDEN BAŞKAN CAHAN’A ÖZEL TEŞEKKÜR

Sağlanan birlik ve beraberliğin yansıdığı samimi sohbette 10 yılı aşkın süredir Uşak Huzurevinde ikamet ettiğini belirten Mehmet Akbay, “Bundan önceki dönemlerde başkanlarımızın tamamını ziyaret ederek taleplerimizi ilettik. Ben burada kalmaya başlayalı üçüncü başkan sizsiniz. Bu süreçte her türlü dileğimizi ve isteğimizi yerine getirdiniz. Size çok minnettarız. Sizi unutamayacağız.” dedi. Akbay, “Başkanımızdan ayrıldığımız için çok üzüntülüyüz.” değerlendirmesinde bulundu.

Huzurevi sakinlerinden Fehmi Tomah da, Başkan Nurullah Cahan’ın hiçbir konuda kendilerini kırmadığını ve şimdi görevinden ayrılması nedeniyle çok üzgün olduklarını dile getirirken, huzurevi sakinlerinden Kadir Karabacak ise gözyaşları içerisinde şunları paylaştı: “Başkanımdan gerçekten çok memnunuz. Ne dediysek bizim için hepsini yerine getirdi. Ondan ayrılıyor olmak bizi üzüyor. Bundan sonraki günlerinde başarılar dilerim. Allah sağlıklı ömürler versin.”

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan tasarrufunda yapılan her türlü maddi ve manevi destek nedeniyle teşekkürlerini dile getirerek konuşmasına başlayan Huzurevi Müdürü Mehmet Koçak ise, “Belediye Başkanlığı sürecindeki başarılarınızın bundan sonraki hayatınızın her safhasında devamını diliyoruz. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yaşam temenni ediyorum.” diye konuştu.

CAHAN: “ONLARI BAŞTACI GÖRDÜK, BİRLİKTELİĞİMİZ SÜRECEK”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Onları daima baş tacımız gördük ve belediye olarak daima yanlarında olduk. Güzel anılarımız oldu.” dedi. Göreve başladıkları ilk sabah onları ziyaret ettiklerini anımsatan Başkan Cahan, “Huzurevi sakinlerimizin taleplerini bugüne kadar imkânlarımız dâhilinde hep yerine getirdik. Onların hayır duasını almak bizim için çok önemliydi. Bu 5 yıllık süreç boyunca her daim dualarıyla desteklediler, yanımızda oldular. Bugün de çok teşekkür ederim, hizmetlerden dolayı bir teşekkür plaketi hazırlamışlar. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimiz devam edecek.” açıklamasında bulundu.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Sarıdere Köyü sakinlerinden, Mustafa Orhan Başkan Çakın Yağış Sürecini Sahadan Yönetti BAŞKAN ÇAKIN'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI Gürlek Köyü sakinlerinden Murat Yılmaz Sarayaltı Mahallesi sakinlerinden Emine Mercan Kemalöz mahallesi sakinlerinden, Halime Demir Atatürk Mahallesi Sakinlerinden Ali Özdemir ENGELLİ HAFTASINDA BAŞKAN ÇAKIN'DAN YENİ TESİS MÜJDESİ BAŞKAN ÇAKIN'DAN 23 NİSAN MESAJI Kemalöz Mahallesi Sakinlerinden Cemile Tuncer
uşak uşak belediyesi nurullah cahan ziyaret huzurevi teşekkür plaketi