Haberler

MODAFEST İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

10458
2-06-2023

Uşak Belediyesi’nin bünyesinde oluşturduğu Kadın Koordinasyon Merkezi’nin (UKAMER) düzenleyeceği ModaFest’in başlangıç tarihi ve program akışı belli oldu.

İçeriğinde modadan sağlığa, güzellikten sanata pek çok konu başlığı barındıran ve ünlü sanatçıların sahne alacağı ModaFest için hazırlıklar başladı. Birbirinden özel etkinliklere ve katılımcılara yönelik sürpriz çekilişlere ev sahipliği yapacak olan ModaFest; 10, 11, 12 ve 13 Haziran tarihlerinde Atatürk Kültür Merkezi karşısında bulunan etkinlik alanında ve Atapark konser alanında Uşaklılarla buluşacak.

Hülya Koçyiğit Modafest Açılışında

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, herkesin heyecanla beklediği festivalin programı paylaşıldı. Programa göre festival; 10 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’de yapılan kokteyl programıyla onur konuğu Hülya Koçyiğit eşliğinde açılacak.

Tülin Şahin ModaFest’te!

Saat 20.00’de ise moda tutkunlukları gözlerini sahneden alamayacak. Moda Festivali’nin ilk defilesi, kültürel ve geleneksel değerleri podyuma en güzel haliyle yansıtacak. Süper Model Tülin Şahin öncülüğünde ‘Geçmişten Günümüze Anadolu Kadınları Defilesi’ Uşaklıların beğenisine sunulacak.

Lezzetli Yemekler Bu Festivalde

ModaFest, etkinlik süresince birbirinden farklı alanlarda konularında uzman kişileri bünyesinde misafir edecek. Bu kapsamda ünlü şef Arda Türkmen, 11 Haziran Pazar günü saat 15.00’de marifetlerini ve geleneksel yemeklerin püf noktalarını, ModaFest sahnesinden paylaşacak.

Aile İçi İletişim ve Sınav Motivasyonu Söyleşisi

11 Haziran Pazar günü saat 17.00’de ise ModaFest’te aileler ve çocuklar moral bulacak. Başaralı yazar Hakan Mengüç, iletişim ve motivasyonla ilgili verdiği bilgilerle özellikle konu hakkında kafasında soru işaretleri bulunan vatandaşlara yol gösterecek.

Eğlenmek İçin Doğru Adres ModaFest

Festivalin ikinci günü, Türk popunun ünlü sesi Tuğçe Kandemir’in konseri ile noktalanacak. ‘Bu Benin Öyküm’ ve ‘Ah Ellerim Kırılaydı’ gibi şarkılarla son yıllarda dillere destan olan Kandemir, 11 Haziran Pazar günü saat 21.00’de, Atapark konser alanında Uşaklı sevenleriyle buluşacak.

Şems Arslan Güzelliğin Sırlarını Anlatacak

Güzellik Uzmanı Şems Arslan’da bu etkinlikte Uşaklılarla buluşacak olan çok sayıda değerli isimden biri olacak. 12 Haziran Pazartesi saat 15.00’de başlayacak olan söyleşi de Arslan, güzel bir cilt ve sağlıklı yaşam için gerekli olan yöntemleri ModaFest’te anlatacak.

Bu Festival Ritme ve Modaya Yön Verecek

Festivalin üçüncü gününde, saat 18.00’de darbukanın kraliçesi Ceren Özdemir sevenleriyle buluşacak. Ardından saat 19.00’da Uşak Berberler ve Kuaförler Odası sahneyi devralarak birbirinden ilginç ve iddialı saçlar tasarlayacak.

Bu Festivalde Müziğe de Gülmeye de Doyum Olmaz

Yetenekli taklitleriyle hayranlarını kahkahaya boğan, yurtiçi ve yurtdışı stand-up gösterileriyle birçok başarıya imza atan Sefa Doğanay 12 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de sevenleriyle buluşacak. Hemen ardından sahneyi devralacak Uşak Belediyesi Kent Orkestrası saat 21.00’de Atapark konser alanında ‘Kenan Doğulu Şarkıları’nı seslendirerek geceyi sonlandıracak.

Her Yaşa Hitap Eden Atölyeler ModaFest’te

Ünlü oyuncu Derya Baykal, artan materyallerden kullanılabilir ürünler elde edebileceğinizi göstermek ve atık malzemeleri geri dönüştürerek nasıl değerlendirebileceğinizi anlatmak için13 Haziran Salı günü saat 16.00’da ModaFest’te olacak.

ModaFest’te Tarihi Yolculuk

Geleneksel doğal dokuma kumaşların kullanıldığı, el sanatlarının yöresel ve kültürel karakteristiğini koruyarak güncel, yenilikçi ve özgün tasarımlarla hazırlanan altın değeri kıyafetlerin sergileneceği ‘Türk Dokumları Defilesi’ 13 Haziran Salı günü saat 19.30’da ModaFest’te modanın tutkunlarıyla buluşuyor.

Aşıkların Şarkıcısı Aşıklar Şehrinde

Festivalin son gününde ise muhteşem sesi ve şarkılarıyla ülke müziğinin gözde isimlerinden olan Mustafa Ceceli, 13 Haziran Salı günü saat 21.00’de Atapark’ta sevenleriyle buluşuyor.

Büyük Küçük Erkek Kadın Demeden Herkese Hitap Eden Festival

Ayrıca dört gün boyunca, Uşak’ta faaliyet gösteren birçok mağazanın standı, etkinlik alanında saat 11.00 itibariyle ilgililerini bekleyecek. Ayrıca 10 Haziran’da Tutku Seramik Atölyesi, 11 Haziran’da Batik Atölyesi, 12 Haziran’da Ebru Sanatı ve 13 Haziran’da ise Polyester Atölyesi festival boyunca 13.00-17.00 saatleri arasında vatandaşlarla bir araya gelecek. Etkinlikler hakkındaki detaylı bilgiler sosyal medya platformlarındaki @ukamerusak hesaplardan takip edilebilecek.

0.0
Son Düzenlemeler: 05 Haziran, 2023
İlgili İçerikler: MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ İÇİN RULO PAMUK VE HASTA ALTI BEZİ ALIMI DOĞRUDAN TEMİN SONUCU GERİ DÖNÜŞÜM FİNLANDİYA'NIN PAİMİO ŞEHRİ İLE UŞAK'IN KESİŞİM NOKTASI OLDU UŞAK'IN VİZYON PROJESİNDE SÜREÇ BAŞLADI HİZMET TAM NOT ALDI; YENİ TESİSLER İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI UŞAKLI YÜZLERCE GENÇ FİLİSTİN İÇİN KENETLENDİ KARAAĞAÇ KAPALI PAZARYERİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI ŞEKEREVLERİ PAZARYERİ UŞAK HALKIYLA BULUŞMAK İÇİN GÜN SAYIYOR UŞAK BELEDİYESİ 5. ULUSLARARASI TİYATRO FESTİVALİ BAŞLADI TATİLİ RENKLENDİREN YAZ OKULLARI BAŞLADI ÇİÇEK GİBİ FESTİVAL MODAFEST FİNALİ YAPTI
uşak uşak belediyesi mehmet çakın modafest