Haberler

​Projelerimiz Tüm Hızıyla Sürüyor

1728
20-07-2016

Projelerimiz Tüm Hızıyla Sürüyor

Belediye Başkanı Nurullah Cahan, yaşanan olumsuzluklara rağmen kentin dört yanında hizmetlerin yapılması adına çalışmaların devam ettiğini açıkladı.

Uşak Belediyesi kentin projelerinin hayata geçmesi adına kentin dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Darbe girişiminin ardından gösterdiği karşı refleks ile takdir kazanan Belediye gece demokrasi nöbetlerini organize ederken, gündüz de hizmetlere hız veriyor. Bu bağlamda Belediye Başkanı Nurullah Cahan Karaağaç Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Her yerde çalışıyoruz

Burada bir açıklama yapan Başkan Nurullah Cahan, “Demokrasi adına verilen mücadelenin yanında kentimizin güzelleşmesi adına da mücadelemiz sürüyor” dedi. Cahan şunları kaydetti: “Belediyemiz mutlu insanların yaşadığı marka bir şehri inşa etmek adına gece gündüz demeden çalışmalarına hız vermiştir. Bütün büyük projelerimizin yanında mahallelerimize modern bir kent havası katma adına elimizden gelenin fazlasını veriyoruz. Bu bağlamda Karaağaç Mahallesi de önem verdiğimiz bölgelerden birisidir. Mahallemizin Gediz Ulu Yolu civarında konsept bir cadde düşüncesiyle çıktığımız yolda ışıklandırma ve kaldırım çalışmaları sürüyor. Caddemiz şimdiden örnek bir şekle bürünmeye başladı. Yakın zamanda her yönüyle beğenilen bir caddeyi daha ilimize hediye edeceğiz”

Projelerimizde sekme yok

Kentin mega projelerinde de somut adımların atıldığını aktaran Cahan, “İlimizin çehresini ve imajını değiştirecek büyük projelerimizde de başarıyla ilerliyoruz. Kentsel Dönüşüm Projesi yıl sonunda bitiyor. Kent Park Projesi’nde istediğimiz aşamaların üstüne çıktık diyebiliriz. Diğer yandan Dokuzsele Deresi Islah Projesi de yakın bir zamanda bitiyor. Battı çıktı projemizin birisi bitti sayılır. Stadyum kavşağı Battı Çıktı Projesi ihalesi ise gerçekleştirildi. Bu konuda çalışmalar başlıyor. Öte yandan yollarda değişimlerimiz sürüyor. Saymaya zamanın yetmeyeceği birçok proje kesintisiz ilerliyor” dedi. 

0.0
Son Düzenlemeler: 20 Temmuz, 2016
İlgili İçerikler: Nazım Tümer UŞAK BELEDİYESİ TÜM EKİPLERİYLE SAHADA UŞAK'TAKİ SIKI DENETİMLER SÜRÜYOR. MARKETLER MERCEK ALTINDA Uşak Belediyesi "Şehrimde Sanat" Projesiyle Şehirdeki Tüm Kesimleri Tiyatroyla Buluşturuyor Ahmet Tümtürk UŞAK BELEDİYESİ TÜM İMKANLARIYLA MAĞDUR AİLENİN YANINDA Muratbey Uşak'a Destekler Sürüyor Uşak'ın Güzellikleri Tüm Dünyaya Tanıtılacak ​Şehri Tümüyle Güzelleştirmeye ve Değiştirmeye Devam Ediyoruz ​Evde Bakım Hizmetleri İstikrarlı Bir Şekilde Sürüyor
uşak belediyesi nurullah cahan Proje inceleme belediye darbeye rağmen