Haberler

Sigorta Pazarı, Kapılarını Açıyor

2928
3-05-2017

Sigorta Pazarı, Kapılarını Açıyor

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, sigorta pazarının yarın esnafa ve vatandaşa kapılarını açacağını söyledi.

Uşak'ta bir süredir tadilat nedeniyle kapalı olan sigorta pazarı, yarın tekrar hizmet vermeye başlıyor. Kemalöz Mahallesi'ne yeni yapılan kapalı pazar yerinin cumartesi günleri açılmasından dolayı, günü perşembeye alınan sigorta pazarı, 4 Mayıs 2017 Perşembe günü (yarın) esnafa ve tüketicilere tekrar kapılarını açacak.

Daha önce kanalizasyon altyapısının yetmemesi ve oluşan kötü koku nedeniyle tadilata alınan sigorta pazarında, altyapı güçlendirme çalışması tamamlandı. Pazaryerinin üst yapısı beton ve asfaltla güçlendirildi.

Sigorta pazarının tekrar açılması için ekiplerin yoğun mesai harcadığını belirten Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, "En başından beri burada tadilat yapılması gerektiğini ifade ettik. Cumartesi günleri kurulan pazaryerinde kanalizasyon nedeniyle çok kötü kokular geliyordu ve bu bölgede ikamet edenler rahatsız oluyordu. Ekiplerimiz yapılabilecek en kısa sürede çalışmayı tamamladılar. Yarın pazarımız tekrar hizmet vermeye başlayacak" dedi.

Sigorta pazarının gününün perşembeye çekilmesiyle ilgili bilgi veren Cahan, "Kemalöz Mahallesine büyük bir pazar yaptık ve hizmete açtık. Şu anda Kemalöz pazarımız, cumartesi günleri açılıyor ve vatandaşımızın her geçen gün giderek artıyor. Kemalöz pazarımız zamanla daha fazla tüketici çekmeye başlayacak. Sigorta pazarımız ve Kemalöz bir birine yakın olduğu için ikisini aynı gün açmak yerine, farklı günlerde karar kıldık. Çünkü perşembe günü pazara gidemeyen bir vatandaş, 2 gün sonra kurulacak olan Kemalöz'ü bir alternatif olarak değerlendirsin istedik. Bu sayede hem vatandaşımız hem de esnafımız için avantaj sağladık. Her iki pazarımız da hayırlı ve bereketli olsun" dedi.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE 3 ADET İŞ MAKİNASININ ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI ALIMI DOĞRUDAN TEMİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ 3 ADET ARACIN ZORUNLU TRAFİK SİGORTA HİZMETİ ALIMI DOĞRUDAN TEMİN MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAKTA OLAN 64 AG 491 PLAKALI ARACIN ZORUNLU TRAFİK SİGORTA ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAKTA OLAN 2 ADET ARACIN ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI HİZMETİ ALIM Uşak Belediyesi Şehir Tiyatrosu Kapılarını Kocamın Nişanlısı Oyunuyla Açtı Ulaşım Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmakta Olan 5 Adet Aracın,Zorunlu Trafik Sigortası Hizmeti Alımı İmar Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmak Üzere 2 Adet Aracın Trafik Sigortası Hizmeti Alımı Doğrudan Te Zabıta Müdürlüğü Bünyesinde Kullanılmak Üzere 1 Adet Aracın Zorunlu Trafik Sigortası Hizmeti Alımı D Uşak Belediyesi 6 branşta yaz okulu açıyor Halk İstedi Başkan Yaptı: Cuma Pazarı Son Aşamaya Geldi
uşak uşak belediyesi nurullah cahan sigorta pazarı