Haberler

UŞAK BELEDİYESİ GENÇLİK PARKI AÇILIYOR

689
8-03-2024

Belirlediği kalkınma hedefleri doğrultusunda kenti adeta ilmek ilkem işleyen Uşak Belediyesi, Başkan Mehmet Çakın önderliğinde birbirinden önemli yatırımları kente kazandırmaya devam ediyor.

Özellikle geçtiğimiz günlerde art arda yaptığı açılış törenleriyle göz dolduran hizmetleri Uşak halkıyla buluşturan Başkan Çakın; 4 bin 500 metrekarelik bir alan içerisinde yerini alan Gençlik Parkı’nı hafta sonu açacak. 9 Mart Cumartesi günü saat 15.00’de yapılacak açılış programında renkli etkinlikler ve ikramlar vatandaşlarla buluşacak.

Çok Yönlü Hizmet Politikası

Göreve geldiğinden bu yana özellikle gençlerin eğitimine, üreten kadınların desteklenmesine ve kent yaşamının sağlıklı hale getirilmesine önem veren Başkan Mehmet Çakın, görev süresi boyunca mahallelerin ve vatandaşların ihtiyaçlarını görerek hayata geçirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Karaağaç Mahallesi’nde daha önce vatandaşların talebini geri çevirmeyerek kapalı pazar yeri ve düğün salonu içeren kapsamlı bir yapıyı hizmete açan Çakın, şimdi de aynı bölgede çeşitli spor tesislerini içerisinde barındıran Gençlik Parkı’nın resmi açılışını yapıyor.

Bir suni çim sahayı ve çeşitli spor sahalarını içeren Gençlik Parkı’nda aynı zamanda vatandaşların nezih bir ortamda sosyalleşebilmesine olanak sağlayan bir kafeterya da bulunuyor. Özellikle toplu konutlara ve öğrenci yurduna yakınlığı nedeniyle nüfusun yoğun olduğu bölgede her yaştan insanın spor ihtiyacını karşılayacak olan alan; 350 metrelik yürüyüş yolu ile de sağlıklı yaşama teşvik ediyor. 

0.0
Son Düzenlemeler: 08 Mart, 2024
İlgili İçerikler: UŞAK'TA BİR İLK UŞAK BELEDİYESİ KAYAAĞIL TERMAL TESİSLERDE KULLANILMAK ÜZERE SATEN KUMAŞ BİLEKLİK ALIMI DOĞRUDAN TEM UŞAK ULAŞIMDA ÇAĞ ATLAYACAK UŞAKLI GENÇLER MÜZİĞE DOYDU ÖZGÜR ÖZEL UŞAK'I KIRMIZI BEYAZA BOYADI UŞAK AKILLI DURAKLA TANIŞACAK UŞAK BELEDİYESİ'NİN BORÇLARI AÇIKLANDI BAKAN BAYRAKTAR UŞAK'TA MÜJDELER VERDİ TEKNOLOJİ BAKANI VE İLK TÜRK ASTRONOT UŞAK'TA GENÇLERLE BULUŞTU AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI MAHİNUR ÖZDEMİR GÖKTAŞ'TAN UŞAK'A ZİYARET
uşak Uşakbelediyesi mehmetçakın uşakgençlikparkı karaağaçgençlikparkı