Haberler

UŞAK'TA MUHTARLARA ÖZEL SEMİNER DÜZENLENDİ

1260
12-11-2019

Uşak Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü öncülüğünde, Uşak Merkez Mahalle Muhtarları Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen seminere katıldı.

Daha aktif hale getirilen ve çalışmalarına aralıksız devam eden Uşak Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Uşak’taki 29 Mahalle Muhtarı ve azaları özel bir seminerle bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezinde Düzenlenen ve yaklaşık 2 saat süren seminerde Muhtarlara, Yerel Yönetim Mevzuatı ile ilgili bilgiler aktarıldı. Muhtarlar, aklına takılan soruları bizzat konuşmacılara ileterek anında cevaplar aldı.

İnteraktif olarak ilerleyen programda konuşmacı masasında: Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr. Mustafa Soba, Uşak Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler Programı hocaları Dr. Öğretim Üyesi Volkan Turan, Öğretim Görevlisi İslam Köseoğlu ve Öğretim Görevlisi Fatih Emet gibi alanında uzman  isimler yer aldı.

Muhtarlık İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Belediye olarak muhtarlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Halkımıza hizmet etmek için ortak akıl ve fikir alış verişiyle hareket ediyoruz. Hizmet kalitesinin artması, vatandaşımıza en güzelini sunma noktasında muhtarlarımız vatandaş ile belediyemiz arasında önemli bir görev üstlenmektedir. Biz de, muhtarlarımızın üstlendiği bu göreve katkıda bulunmak için böyle bir seminer düzenledik ‘’ denildi. 

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: 3. YILA ÖZEL BÜYÜK JEST KÜÇÜK VE ÖZEL YÜREKLER BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATTI Hüseyin Özel Fadime Özel Emine Özel Sacide Özel Muharrem Özel Uşak Belediyesi'nden Çocuk Bayramına Özel Şenlik Belediye Den. Özel Halk Otobüsü Elekt. Ücret Top. Araç Takip Sis. Kur. ve İşlet. İşi İhale İlanı UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA KEYİFLİ ETKİNLİK
Uşak’ta MUHTARLARA ÖZEL SEMİNER DÜZENLENDİ.