Haberler

YAZ SPOR OKULLARI'NDA KAYITLAR BAŞLIYOR

1503
7-06-2024

Uşaklı Gençler Yaz Tatilini Boş Geçirmeyecek

Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, gençler için dopdolu bir yaz sezonu programı hazırladı. 10 Haziran itibariyle başlayacak kurs başvurularıyla birlikte; Uşaklı gençler dövüş sporlarından yüzmeye, binicilikten okçuluğa kadar 8 farklı branşta eğitim alma fırsatı bulacak.

İki dönemden oluşan kurs programı 1 Temmuz'da başlayacak. Yaz boyunca devam edecek olan kurslar gençlere sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazandırmanın yanı sıra eğlenceli bir yaz sezonu geçirme imkânı sunacak.

Basketbol, cimnastik, futbol, binicilik, okçuluk, voleybol, yüzme gibi spor branşlarında verilecek kurslar ücretli olurken; ücretsiz yapılacak olan kick boks ve taekwondo kursları için ise sağlık raporu yeterli olacak.

Kursların yaş aralık listesi şu şekilde olacak;

Yüzme Kursu: 7-14 yaş arası  

Futbol Kursu: 6-14 yaş arası

Basketbol Kursu: 7-14 yaş arası

Taekwondo: 8-15 yaş arası

Voleybol Kursu: 7-14 yaş arası

Geleneksel Okçuluk ve Binicilik: 8 yaş ve üstü

Cimnastik Kursu: 4-9yaş arası  

Kickboks Kursu:7-14yaş arası

Yaz Spor Okullarından faydalanmak isteyen vatandaşlarımız başvuru için 0534 792 14 11 numaralı telefonu arayabilecekler.

0.0
Son Düzenlemeler: 07 Haziran, 2024
İlgili İçerikler: 2. GURBETÇİ FESTİVALİ BAŞLIYOR ULUSLARARASI BEŞİNCİ TİYATRO FESTİVALİ BAŞLIYOR YAZ SPOR OKULLARI'NDA KAYITLAR BAŞLADI. UŞAKLI SPORCULAR ALTYAPI KAMP MERKEZİ'NE KAVUŞUYOR UŞAK BELEDİYESİ SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNÜN STATLARINDA KULLANILMAK ÜZERE SKORBORD ALIMI DOĞRUDAN TEMİN UŞAK'TA DEZAVANTAJLI ÇOCUKLAR SPOR İÇİN BİR ARAYA GELDİ UŞAK YENİ BİR SPOR KOMPLEKSİNE KAVUŞUYOR MUHARREMŞAH MAHALLESİ'NDE ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU İÇİN TEMEL ATILDI BAŞKAN ÇAKIN'DAN ÇOCUKLARA MÜJDE; İKİNCİ DÖNEM BAŞLIYOR UŞAKSPOR ÇEVREYE ZARARLI ATIKLARI 'ENERJİ'YE ÇEVİRDİ
uşak uşak belediyesi futbol basketbol okçuluk binicilik yüzme voleybol özkan yalım spor okulu