Haberler

SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ YENİDEN HİZMETE AÇILIYOR

4065
20-06-2019

Uşak Belediyesi tarafından 1 Eylül 2018 tarihinde Atapark’ta açılan ve ayda yaklaşık 2 bin vatandaşın hizmet aldığı Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi, yenilenen yüzüyle 1 Temmuz’da Uşaklılara yeniden kapılarını açıyor.

Sağlıklı bir yaşam için sporun her zaman önemine dikkat çeken ve bu kapsamda pek çok projeye imza atarak Türkiye’ye örnek çalışmalar ortaya koyan Uşak Belediyesi, Atapark’ta açtığı Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi ile çağın sorunları fazla kiloya, strese ve olumsuz durumlara savaş açmıştı. Pek çok Uşaklının ücretsiz spor, yaşam koçluğu, spor eğitmenliği ve diyetisyenlik hizmeti aldığı kentin Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi yenilendi.

Yenilenen yüzüyle Uşak Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi 1 Temmuz itibariyle Atapark’ta ve Uşak Belediyesi’ne ait Mahalle Konakları’nda faaliyetlerine yeniden başlayacak.

Uşak Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Atapark’ta yer alan Sağlıklı Yaşam ve Gençlik Merkezi’nde ücretsiz diyetisyenlik hizmetlerinin yeniden devreye gireceği ve Mahalle Konakları’nda bayanlara özel step, aerobik, pilates ve cardio kurslarının başlayacağı bildirildi. Bilgilendirmede başvuruların ve kayıtların Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü üzerinden yapılacağı veya 0276 221 40 00 dahili 125 telefon numarasından bilgi alabilecekleri vurgulandı.

Kurslara kayıt yaptırmak ve hizmetten yararlanmak isteyen bayanların ayrıntılı bilgi için Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü’ne başvurması çağrısı yapıldı.

Belediyenin sosyal medyalarından ve atılan toplu SMS’lerle de sağlıklı yaşam için Uşaklılara davet yapıldı.

0.0
Son Düzenlemeler: 20 Haziran, 2019
İlgili İçerikler: Merkez Yaşamışlar Köyünden Cemile Necan Yaşamışlar köyünden Mustafa Şaşmaz TİYATRO SAHNESİ ALKIŞLARLA YENİDEN AÇILDI Yaşamışlar Köyünden Emine Arıkan UŞAK BELEDİYESİ'NDEN TEMEL HİZMETE YENİ VİZYON UŞAK BELEDİYESİ'NDEN SAĞLIKLI YAŞAMA TEŞVİK HEDİYESİ UŞAK'IN İLK VE EN BÜYÜK MOBİL ATIK GETİRME MERKEZİ FAALİYETE GEÇTİ YAZ KURSLARIYLA HEDEF: SAĞLIKLI NESİLLER SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ İLK MEYVELERİNİ VERDİ UŞAK ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİ'NİN ANITKABİR ZİYARETİNE BELEDİYE DESTEĞİ
uşak uşak belediyesi mehmet çakın sağlıklı yaşam merkezii spor diyet