Duyurular

Temizlik İşleri Müdürlüğünden Duyuru

4137
2-03-2016

TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU

Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğünce; hastaneler, özel hastaneler, aile sağlığı merkezleri, diyaliz merkezleri, özel klinik ve muayenehaneler ile diğer sağlık kuruluşlarında oluşan tıbbi atıklar evsel atıklardan ayrı olarak toplanmakta ve sterilize edilerek bertarafı sağlanmaktadır.

Evde tedavi ve bakım sonucu oluşan tıbbi atıklar ise (şırınga, pansuman ve sargı malzemeleri, diyaliz ve insülin enjeksiyon atıkları vs.) ayrı biriktirilerek Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Çevre Birimine ulaştırılması halinde , tıbbi atık strelizasyon tesisine gönderilerek bertarafı sağlanacaktır. Böylece tıbbi atıkların çevre ve insan sağlığına olumsuz etkileri önlenmiş olacaktır.

Tüm halkımıza duyurulur.

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Meydanı Atatürk Kültür Merkezi K:1 uşak

İrtibat tel: 227 51 63 Dahili:612-617

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: 2020 Yılı Emlak ve Çevre Temizlik vergileri son ödeme günü 01.06.2020 Pazartesi'dir. İşletme ve İştirakler Müdürlüğünden Abonelik İşlemleri Hakkında Duyuru FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ 3 ADET ARACIN ZORUNLU TRAFİK SİGORTA HİZMETİ ALIMI DOĞRUDAN TEMİN FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE 3 ADET İŞ MAKİNASININ ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI ALIMI DOĞRUDAN TEMİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDEKİ ARAÇLARDA KULLANILMAK ÜZERE LASTİK ALIMI D.TEMİN SONUCU TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE 1000 LİTRE EL DEZENFEKTANI D.TEMİN SONUCU TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ DUBLEKS YAZ LASTİĞİ ALIMI D.TEMİN SONUCU FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDE KULLANILMAK ÜZERE BULAŞIK MAKİNESİ VE MİNİ BUZDOLABI ALIMI DOĞRUDAN TEMİN İL Uşak Belediyesi'nden Sokağa Çıkılmaması Hakkında Duyuru UŞAK BELEDİYESİ DÖRTYOL SOSYAL TESİSLERİNDEKİ MASALARIN TAMİRİNDE KULLANILMAK ÜZERE MALZEME ALIMI DO
temizlik duyuru