Haberler

Trafolar boyanıyor şehir renkleniyor

135
9-07-2021

Uşak’ı sanat şehrine çevirmek için kolları sıvayan Uşak Belediyesi, bu alanda ortaya koyduğu birçok önemli projenin yanı sıra şimdi de bir ay sürecek trafo boyama çalışmasını başlattı. Boyama işlemini bir sosyal sorumluluk projesine dönüştüren Uşak Belediyesi birçok önemli mesajı duvarlara yansıtıyor.

Uşak Belediyesi tarafından, farkındalık oluşturmak adına şehrin çeşitli noktalarında yer alan 31 trafonun 100’e yakın yüzeyinde hayvan sevgisi, kadına şiddete hayır, kitap okumanın önemi gibi konular işleniyor.

Çalışma ile “Doğayı sev yarını koru”, “Alkole değil hayata bağımlı ol”, “Bir kap mama bir kap su”, “Ağaç dik doğaya can ver” gibi sloganlar resimlerle birleştiriliyor.

Uşak’ın kültürel ve geleneksel değerlerinin de yansıtıldığı çalışmalarla Uşak’ın mevcut görünümünün daha da renklendirilmesi hedefleniyor.

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen ve adeta şehre neşe katan çalışma vatandaşlardan da büyük beğeni topluyor.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Eskişehir Tepebaşı Kızıcaören Köyünden Mehmet Alperen Merkez Yenişehir Köyünden Mesut Şentürk Merkez Yenişehir Köyünden Hilmi Peker Durmuş Ali Alaşehirli Uşak Merkez Yenişehir Köyünden Meryem Tıraş Yenişehir Köyünden Fadime Peker BELEDİYEMİZ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE KULLANILMAK ÜZERE PLOTTER KAĞIDI ALIMI. Parselasyon Planı Askısı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü 2 Parselasyon Planı Askısı İmar ve Şehircilik Müdürlüğü İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ NUMARATAJ SERVİSİNDE KULLANILMAK ÜZERE ALÜMİNYUM LEVHA ALIMI DOĞRUDAN T
uşak uşak belediyesi mehmet çakın Trafo Boyama Renkli