Haberler

Muratbey Uşak'ta İlk İmzalar Atıldı

647
13-06-2017

Spor Toto Süper Ligi ekiplerinden Muratbey Uşak, geçtiğimiz sezon Demir İnşaat Buyükçekmece forması giyen Tayfun Erülkü'yü renklerine kattı.

Kırmızı siyahlı renklere bağlanan 23 yaşında ve 1.92 boyundaki genç point gard oyuncusu Erülkü ile bir yıllık sözleşme imzalandı.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın makamında gerçekleştirilen imza töreninde UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen de yer aldı.

Şimdiye kadar 180 kez Ümit, Genç Yıldız Milli Takım forması giymiş ve son olarak da Ümit Milli Takım ile Avrupa Şampiyonluğu yaşayan genç oyuncu 2017-2018 sezonunda Muratbey Uşak'ta mücadele edecek.

UŞAK BASKETBOLUNDA YENİ SAYFA 

Bugüne kadar farklı spor branşlarında önemli destekler sağlayan Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, 2017-2018 sezonunda önemli başarılar hedeflediklerini belirtti.

Başkan Nurullah Cahan, "Daha öncede belirttiğimiz üzere Uşak basketbolunda yeni bir sayfa açılıyor. Başarılarımızı bir kademe daha yukarı taşımak istiyoruz. Uşak'ın basketbol şehri olarak anılması bizleri oldukça memnun etmekte ve bu anlamda takıma emek veren tüm yöneticilerimize, oyuncularımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.

Başkan Cahan, basketbolda şimdiye kadar yakalanan başarıların daha da ileri seviyelere taşınması için yoğun bir çalışma yürüteceklerini ifade etti.

0.0
Son Düzenlemeler: 13 Haziran, 2017
İlgili İçerikler: Minikler ilk fidanını başkan amcalarıyla dikti Dayanışma Kupasında İlk Düdük Çaldı Uşak'tan çıkan yardım TIR'ları Sahiplerine Teslim Edildi Uşaksporlular Derneği'nin İlk Ziyareti Cahan'a Oldu AK Parti Uşak'ın Siyaset Akademisinde İlk Ders Verildi Şehirdeki binlerce öğrenciyi kapsayan protokole imzalar atıldı Muratbey Uşak Seriye Bağladı Uşak'tan Sınıra Gönül Köprüsü Uşak'ta Kuş Kurtarma Operasyonu Uşak'ta Kudüs Gecesi Düzenlendi
uşak uşak belediyesi nurullah cahan basketbol muratbey uşak