Haberler

DRİFT TUTKUNLARINA NEFES KESECEK ETKİNLİK

602
19-08-2021

Uşak Belediyesi sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda da büyük bir coşkuyla gerçekleşen Uşak Drift Festivali’nin bu kez üçüncüsü için geri sayım başladı.

Uşak Belediyesi tarafından organize edilen etkinlik kapsamında, 22 Ağustos Pazar günü drift gösterileri ve motorshow etkinlikleri düzenlenecek.

Geniş Katılım Bekleniyor

Uşak Belediyesi Süpermoto Pistinde düzenlenecek olan gösteri saat 13.00’de başlayacak ve 17.00’ye kadar devam edecek. Toplamda beş adet modifiyeli drift aracının katılacağı gösteride profesyonel pilotlar Uşaklı motor sporları tutkunlarına unutulmaz anlar yaşatacak.

Motor sporlarına ilgisi olan ve gösterileri izlemek isteyen herkesin ziyaret edebileceği etkinliklerde seyirciler hem eğlenecek hem de pilotlarla tanışma imkanı yakalayacak

Şampiyondan Motorshow Gösterisi

Etkinlik kapsamında ayrıca, Türkiye ve Avrupa Motokros Şampiyonu Asrın Rodi Pak birbirinden heyecanlı motor şovlarıyla seyirci karşısına çıkacak. Müzik ve eğlencenin heyecanla buluşacağı drift gösterilerine katılım ücretsiz olacak.

0.0
Son Düzenlemeler: 19 Austos, 2021
İlgili İçerikler: UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ÖZEL ÇOCUKLARA KEYİFLİ ETKİNLİK KUM VOLEYBOLU TURNUVASI NEFES KESEN İLK MAÇLA BAŞLADI Kurtuluş Haftası Etkinlikleri Aydilge ve Gece Yolcuları İle Son Buldu HASRET SON BULDU DRİFT FESTİVALİ UŞAKLILARLA BULUŞTU Uşak Belediyesi'nden Renkli Etkinlik UŞAK BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SANAT ETKİNLİKLERİNDE VATANDAŞLARA VERİLMEK ÜZERE BAYRAK ALIMI UŞAK'TA AHİLİK HAFTASI ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANDI Uşak Belediyesi Geleneksel Ramazan Etkinlikleri Uşaklılara Keyifli Anlar Yaşatıyor Uşak'ta 80 Bin Karanfille Anlamlı Etkinlik Uşak'ta Gaziler Günü düzenlenen etkinliklerle kutlandı
festival DRİFT