Haberler

Stadyum Battı Çıktı Vatandaşlarımızın Hizmetine Açıldı

3062
10-02-2017

95 gün kadar kısa sürede tamamlanan 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağın ardından yapımına başlanan Stadyum battı-çıktı Uşak halkının hizmetine açıldı.

Ankara-İzmir asfaltı üzerinde trafiği önemli ölçüde rahatlatan 15 Temmuz Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağın ardından yapılan Stadyum battı-çıktının resmi açılışını Mart ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak. 75 günde alt yolları trafiğe açılan yol şehir trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak.

Ankara-İzmir yolu geçiş süresinin şehir içinde en aza indiğinden bahseden Belediye Başkanı Nurullah Cahan, “Şehrimizin çehresini güzelleştirmeye ve değiştirmeye devam ediyoruz” dedi. Cahan, “Şehir trafiğinin sıkışıklığını bitirmek adına projelerimizi bir bir hayata geçiyoruz. Yaptığımız battı çıktılarla ana arterlerdeki trafik yoğunluğu bitti. Şehir içi Ankara-İzmir güzergahı geçiş süresi 2 dakikaya kadar indi. Bugün itibariyle projemizi eksiksiz bir şekilde hizmete açtık. İnşallah Mart ayında Cumhurbaşkanımızı şehrimizde ağırlayarak diğer tüm yapılan yatırımlarla beraber battı çıktılarımızın resmi açılışını yapacağız. Uşağımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadesini kullandı.  

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: 65 Yaş ve Üzeri Vatandaşlarımızın ve Kronik Rahatsızlığı Olan Vatandaşlarımızın Sokağa Çıkış Saatler Uşak Belediyesi Afet Mağdurlarına Sahip Çıktı Uşak'ta Engellilerin El Emeği Ürünleri Sergiye Çıktı Afrin Halkının Emanetleri Yola Çıktı Başkan Cahan 3. Battı Çıktı İçin Mandala Bastı Başkan Cahan Kültür Elçilerine Sahip Çıktı Başkan Cahan Tarhanaya Sahip Çıktı Bir Yılda Üçüncü Battı Çıktı Şehre Kazandırılıyor: Asfalt Serim İşlemi Başladı Uşak'ın 3. Battı Çıktısında Son Fore Kazığı Çakıldı 3. Battı Çıktıda İlk Fore Kazığı Çakıldı
uşak uşak belediyesi nurullah cahan mart stadyum battı çıktı cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan açıldı