Haberler

BASKETBOLUN YENİ YILDIZLARI BU KURSLARDA YETİŞECEK

1145
29-01-2020

Kentteki vatandaşlar için sağlıklı ve sportif bir yaşam hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalar gerçekleştiren Uşak Belediyesi basketbol kursları açıyor. Gençler başta olmak üzere tüm sporseverler için eğitimler verilecek kurslar kentin çeşitli bölgelerinde Uşaklılarla buluşacak.

Spora ve sporcuya verdiği değerle ön plana çıkan Uşak Belediyesi, basketbol tutkunlarına yeni bir müjde sunuyor. Uşak’taki sportif faaliyetlerin değer kazanması, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sürülmesi hedefiyle çalışmalarını şekillendiren Uşak Belediyesi, Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde basketbol kursları açılıyor.

Ağaoğlu Lisesi, Dikilitaş ve Kalfa Kapalı Spor Salonlarında başlatılacak kurslarla basketboldaki yeni yıldızların Uşak’ta yetişmesi hedefleniyor. Cumartesi ve pazar olmak üzere haftada iki gün gerçekleştirilmesi planlanan kurslar için başvurular Ulu Cami karşısındaki Uşak Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

‘Her yaşta spor’ düşüncesiyle düzenlenecek kurslara yaş sınırı koymayan Uşak Belediyesi kurs ücretini ise 150 TL olarak belirledi. 
0.0
Son Düzenlemeler: 29 Ocak, 2020
İlgili İçerikler: Sivaslı Yenierice Köyü'nden Mehmet Avcı ATAPARK YENİ YÜZÜNE KAVUŞTU Sivaslı Yenierice köyünden Zeliha Çakmak Ovademirler Mahallesi Yenileniyor TİYATRO SAHNESİ ALKIŞLARLA YENİDEN AÇILDI SİVASLI YENİ HASTAHANESİNE KAVUŞUYOR ORHAN DENGİZ KAPALI SPOR SALONU YENİLENİYOR Feride Yeni Yozgat Çandır Yenimeydan Mahalesinden Ali Özyurt BAŞKAN MEHMET ÇAKIN'DAN YENİ YIL MESAJI
BASKETBOLUN YENİ YILDIZLARI BU KURSLARDA YETİŞECEK