Haberler

​Ata Park'ta Değişim Başladı

1864
17-04-2015

Ata Park’ta Değişim Başladı

Uşak Belediyesi vatandaşların talepleri doğrultusunda Ata Park’ta onarım ve düzenleme çalışmalarına başlarken, bu kapsamda parkın döşemeleri ve EPDM Membran yürüyüş yolu düzenlemesi için start verildi. Başkan Nurullah Cahan Ata Park’ın istenilen düzeyde olacağını belirtti. 

Uşak Belediyesi, hergün binlerce vatandaşın akın ettiği ve kentin en önemli sosyal alanlarından birisi olan Ata Park’ta değişim için çalışmalara hız verdi. Vatandaşların şikayetleri doğrultusunda bakım, onarım ve yenileme çalışmalarına başlayan Belediye parktaki doğaltaş kaplama tamiratları ile ilk startı gerçekleştirdi. EPDM Membran yürüyüş kaplama yenileme çalışmalarının da hızlanacağı park istenilen düzeye gelecek.

Yürüyüş yolları tamir ediliyor

Ata Park’ın gelişimini ve değişimini önemsediklerini anlatan Belediye Başkanı Nurullah Cahan, bu nedenle çalışmalara hız verdiklerini dile getirdi. Havaların güzelleşmesinin akabinde ekiplerin beklenti oluşan noktalarda hummalı bir çalışma içinde olduğunu ifade eden Cahan,”Ata Park vatandaşlarımızın yoğun bir şekilde rağbet ettiği alanların başında geliyor. Hal böyle olunca vatandaşlarımızın en çok isteklerinin olduğu yerlerden birisi oldu. Biz hemşehrilerimizin beklentilerine her zaman değer veren bir yapıda olduğumu için parkımız ile ilgili istek ve şikayetleri hassasiyet ile dinledik. Özellikle yürüyüş yolları ile ilgili bir beklenti söz konusuydu. Biz bu duruma kayıtsız kalmayarak gerekli adımları attık” şeklinde konuştu.

Park içinde öncelikle doğaltaş kaplama tamiratına başladıklarına dikkat çeken Cahan,”Vatandaşlarımız yürürken artık sıkıntı ile karşılaşmayacak” dedi.

Daha rahat spor

Alanın spor yapanlar için de ideal bir yer olduğunun altını çizen Cahan,”Alanımız hergün yüzlerce vatandaşımızın spor yapması bakımından da önemli bir noktadadır. Özellikle bu konuda EPDM Membran yürüyüş yolu yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Fakat yolumuz maalesef deforme olmuş ve sıkıntı arz etmektedir. Biz konu ile ilgili gerekli adımları atarak ihalemizi gerçekleştirdik. Ekiplerimiz epdm yolun daha kullanılabilir olması içinse gerekli çalışmalara en kısa sürede başlayacak” şeklinde konuştu.

Ata Park içinde yeniliklerin devam edeceğini de müjdeleyen Cahan, beklentileri karşılayacak daha modern bir alan oluşturacaklarını kaydetti.

0.0
Son Düzenlemeler: -/-
İlgili İçerikler: Kurtuluş Kum Voleybol Turnuvası Atapark'ta Başladı İlk Servisi Başkan Cahan Kullandı, Voleybol Turnuvası Başladı Milli Eğitim ve Öğretmenevi'nin Yeni Binalarında Çalışmalar Başladı Uşak'ta 3 günlük çocuk festivali coşkulu bir şekilde başladı Uşak'ta 7 Günlük Tiyatro Şöleni Başladı Çivril Caddesi'nde Geri Sayım Başladı Büyük Erkekler Basketbol Turnuvası Başladı Bir Yılda Üçüncü Battı Çıktı Şehre Kazandırılıyor: Asfalt Serim İşlemi Başladı Alt Yapıda Dev Kazı Başladı Barbaros Caddesi'nde Asfalt İçin Geri Sayım Başladı
atapark değişim