Haberler

​Uşak Belediyesi Bayrama Hazır

2213
15-07-2015

Uşak Belediyesi Bayrama Hazır

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Ramazan Bayramı nedeniyle bütün tedbirleri aldıklarını ifade etti. Başkan Cahan, “Kentimizin huzurlu ve güzel bir bayram geçirmesi için ekiplerimiz hazır kıta bekleyecek” dedi.

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Ramazan Bayramı nedeniyle Belediyenin aldığı tedbirler konusunda bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Başkan Cahan’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Hakan Uludağ, Hüseyin Ufuk Uğur, Ergün Kırdinli ve Erol Korkmaz ve basın temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Nurullah Cahan halkın bayramda belediyecilik anlamında rahat olması adına tüm birimler ile hazır olduklarını belirtti.

Bütün ekiplerimiz hazır

Bayramın Belediye hizmetleri açısından iyi geçmesi için hazırlıkları tamamladıklarını ifade eden  Cahan, “Ramazan Bayramı münasebetiyle Belediyemiz tüm hazırlıklarına yaptı. Bayram boyunca personelimiz, gerekli araç ve gereçlerimiz ile hazır olacağımızı belirtmek isterim. Öncelikle bayramlarda vatandaşlarımız sıklıkla gittiği mezarlıklarımızda dört dörtlük bir çalışma yaptık. Mezarlıklarımızda temizliği güzel olmakla beraber vatandaşlarımızın ulaşmaları açısından sıkıntımız yok. Bayram boyunda mezarlık ziyaretleri için belediye hizmet binamız önünden tüm mezarlıklarımıza ücretsiz servislerimiz olacak. Ayrıca mezarlık ziyaretlerini engelli ve yaşlı kardeşlerimizin daha iyi yapabilmeleri açısından sorun yaşamayacağız. Temizlik İşleri Müdürlüğümüzün ekipleri de temiz bir Uşak için tüm hazırlıklarını yaptılar. Ulaşım Müdürlüğümüz trafik sorunu yaşanmaması için bayram süresince çalışacak. İtfaiyemiz de olası yangınlar için hazır kıta beklemede olacak. Kentimizin suyu, yolları alt yapı ve üst yapıları için yanabilmesi ihtimal aksaklıklar için de personelimiz nöbetçi kalacak” dedi.

Vatandaşların görülen sıkıntılar nedeniyle Uşak Belediyesi’nin sürekli arayabileceğini bildiren Cahan, ihbarları tirizlikle değerlendireceklerini dile getirdi.

Bizlerde vatandaşlarımızın yanında olacağız

Ramazan Bayramı’nda yönetim olarak halkın içinde olmaya devam edeceklerini aktaran Cahan, “Biz Ramazan ayının güzelliği ve anlamı nedeniyle hergün vatandaşlarımız ile beraber olma gayreti içinde olduk. Onbinlerce vatandaşımız ile mahalle iftarlarımızda buluşarak manevi havayı birlikte soluduk. Bu durumu bayramda da sürdürerek hemşehrilerimizin yanında olacağız. bBu vesile ile Ramazan Bayramı’nın mübarek olmasını temenni ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

0.0
Son Düzenlemeler: 15 Temmuz, 2015
İlgili İçerikler: Uşak Belediyesi ile Çevre Dostu Faaliyetler Güç Kazanıyor HASTANE KANTİNİ ARTIK UŞAK BELEDİYESİNE EMANET Uşak Belediyesi'nden Gece Görevindeki Personele Sahur Jesti Uşak Belediyesi Ata Tohumunun Devamlılığını Sağlayacak Uşak Belediyesi'nden Çocuk Bayramına Özel Şenlik Uşak Belediyesi Dünya Su Günü Etkinlikleri İle Farkındalık Oluşturdu ​Uşak Merkez Karaağaç mahallesi'nden Ali Efe ​Uşak Merkez İkisaray Mahallesi'nden Müşerref Biber UŞAK BELEDİYESİ'NDEN ENERJİ ALANINDA YENİLİKÇİ YATIRIM Uşak Belediyesi Gayrimenkul Satış İhalesi İlanı-03/02/2022
uşak belediyesi bayram hazırlık